Vienadieniai lęšiai ypatingoms progoms

Atsiradus pirmiesiems kontaktiniams lęšiams buvo įvertintas jų universalumas ir patogumas. Šiandien, technologijoms vis sparčiau žengiant į priekį, lęšiai tapo dažniausias dinamišką gyvenimo būdą vertinančių pirkėjų sprendimas. Itin dideliu populiarumu mėgaujasi vienadieniai lęšiai, rekomenduojami žmonėms, kurie įprastai nešioja akinius ir nori juos nusiimti tik ypatingomis progomis, sportuodami ar eidami į susitikimus.

Dažnėjančios regėjimo problemos

Regėjimo problemos – itin varginantis sveikatos sutrikimas, liečiantis tiek vyresnio, tiek jaunesnio amžiaus pacientus. Nuolatos tobulėjančios technologijos, darbas (ir mokslas) kompiuteriu, išmaniųjų įrenginių naudojimas laisvalaikiu tampa rimtu iššūkiu akims. Specialistai teigia, kad daugiausiai sunkumų kelia ne minėtųjų įrenginių kiekis, o ribų nejautimas – jei dirbame be pertraukų, nedarome specialių akims skirtų pratimų (pvz., žvilgsnio sutelkimo į tolį), regėjimas vis labiau silpsta.

Akinių privalumai ir trūkumai

Akių sveikatos gerinimui naudojamos įvairios priemonės. Šiuo atveju išskiriami akiniai ir kontaktiniai lęšiai. Akiniai nereikalauja daug priežiūros, yra patogūs ir praktiški, todėl juos renkasi vyresnio amžiaus pirkėjai ar žmonės, ieškantys individualaus stiliaus detalių (nuolatos atsinaujinančios akinių rėmelių kolekcijos atitiks išrankiausiųjų poreikius). Vis dėlto, akiniai vienaip ar kitaip keičia veido formą ir mūsų formuojamą įvaizdį, parodo, kad turime regėjimo problemų. Daug sunkumų kelia ir akinių rasojimas, nosies ir smilkinių spaudimas. Galiausiai, akiniai yra nepatogūs, jei daug judate, pvz., šokate ar sportuojate.

Mėnesinių ir vienadienių lęšių skirtumai

Kontaktiniai lęšiai yra puikus sprendimas žmonėms, vertinantiems patogumą. Jie užtikrina platų regėjimo lauką ir gali būti naudojami aktyvios veiklos metu. Renkantis lęšius, būtina įvertinti skiriamuosius jų bruožus. Jei lęšius ketinate nešioti kasdien, siūlome išbandyti mėnesinius gaminius, kurie nepareikalaus didelių išlaidų, tačiau garantuos patogumą visos dienos metu. Tokie lęšiai turi būti išimami kiekvieną vakarą ir laikomi specialiame skystyje, kuris ne tik valo, bet ir dezinfekuoja.

Jei lęšių norite tik ypatingoms progoms, pvz., šventei, susitikimams su draugais ar sportui, mėnesiniai gaminiai bus nepraktiškas pasirinkimas. Šioje situacijoje jūsų lūkesčius atitiks vienadieniai lęšiai. Jie nereikalauja sudėtingos priežiūros, kadangi po kiekvieno naudojimo turi būti išmetami (nereikia jokių skysčių ir valymo priemonių). Be to, vienadieniai lęšiai yra laidesni orui, minkštesni ir patogesni. Kadangi jų nereikia valyti ir pakartotinai dėti į akį, sumažėja infekcijų, uždegimų ar akių dirginimo tikimybė. Tai itin svarbu žmonėms, kurių akys iš prigimties yra jautrios ar linkusios į alergiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *