Darbingos atostogos

Daugiausiai streso sukeliantis dalykas pradedančiajam ar jau pežengusiam verslininkui yra UAB steigimas arba bankrutavimas. Todėl verta viską daryti itin kruopščiai ir apgalvotai, tačiau nepamirštant ir savo sveikatos bei poilsio. Dažnai pervargę ir per daug į šias veiklas susikoncentravę žmonės gali pridaryti nelogiškų ar tiesiog neapgalvotų elementarių klaidų, kurios tik dar labiau gali apsunkinti bankroto reikalą arba nuo pat įmonės atidarymo pradžios apsunkinti asmeninę veiklą įvairiomis klaidomis. Tokiu atveju rekomenduojame nepamiršti savo sveikatos ir poilsio, kuris yra pagrindinis produktyvių minčių ir sprendimų šaltinis. Poilsis gali turėti įvairių reikšmių, kurias ir aptarsime.

Netradicinės darbo vietos

Nevisuomet poilsis reiškia, jog turite nedirbti. Vis dažniau populiarėja darbas netradicinėse erdvėse, kurios atpalaiduoja, įkvėpia ir ramina, leidžia susikoncentruoti į darbą bei tuo pat metu ir ilsėtis. Lietuva yra dėkinga dėl savo įvairios ir gausios gamtos, kuri išties pasižymi raminančiu poveikiu. Todėl vis dažniau žmonės vyksta į įvairius SPA centrus ar sanatorijas ne tik ilsėtis, bet ir dirbti. Pavyzdžiui, Druskininkuose ar Birštone galima dirbti kompiuteriu, gėrintis miškų vaizdais ir lietuviškais toliais, o pertraukėlių tarpe tiesiog užsisakyti atpalaiduojantį ir mintis regeneruojantį masažą ar tiesiog pagulėti baseine ar sukūrinėje vonioje, kuri pašalins sukauptą įtampą ir pakraus naujos energijos. Ne vienas jau yra pripažinęs, kad tai išties patogus būdas dirbti bei tokiose aplinkose kyla pačios genialiausios idėjos.

Aktyvus poilsis

Norintiems pabėgti nuo darbų ar tiems, kuriems UAB steigimas sukelia per didelę įtampą ir galvoje sukasi kiaurą parą, rekomenduotumėm porą dienų pabėgti nuo darbų ir užsiimti kita veikla. Poilsio metu dažnai vis tiek galvosite apie darbo reikalus, tačiau jei atostogos kaime bus darbingos ir būsite apsupti šeimos, bent trumpam galėsite pabėgti nuo savo minčių. Aktyvus laisvalaikis ir pabėgimas nuo darbų bet kokiu atveju yra labiau aktualesnis tiems, kurie tik pradeda steigti savo veiklą ir tai yra jūsų pačių pasirinkimas kada ją pradėti, tačiau tvarkantiems bankroto dokumentus, kartais ši prabanga, nors ir kaime, nėra prieinama.

Atsiminkite, kad sveikata ir poilsis yra visuomet svarbesnė nei bet koks darbas ir tik žvalaus žmogaus prote kyla genialiausios idėjos.

1 mintis apie “Darbingos atostogos”

  1. Na, aš manau, kad visada galima darbą derinti su atostogomis, jeigu bent dalis darbų yra atliekamų su kompiuteriu. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo bosų, tačiau jeigu trūksta sprendimų, manau šiuo klausimu atlikus įmonės veiklos analizę būtų galima rasti ir šio klausimo atsakymų.
    http://www.iprocess.lt/imones-veiklos-analize/4593569766

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *