Stulpai – atraminė tvoros dalis

Norite, kad tvora jums tarnautų ilgai? Tai tikrai įmanoma išsirinkus kuo kokybiškesnį variantą. Nepamirškite, kad tvora susideda iš įvairių detalių, o viena svarbiausių yra stulpai.

Kas tai yra ir kam jie reikalingi?

Tie, kas dar nesusidūrė su nuosavos teritorijos aptvėrimo sunkumais, turbūt nežino, kad jau nusprendus iš kokios medžiagos ir kokio tipo tvorą statysite, kitas svarbus žingsnis yra išsirinkti stulpus. Kam jie reikalingi? Atlikti atraminę funkciją. Jie išlaiko tvorą stabilią per audras, gausiai pasnigus ar kažkam į ją įsirėžus. Stulpai užtikrina, kad tvora stovės ilgai ir tvirtai. Juk būtent to jums ir reikia. Jie, atliekant aptvėrimo darbus, pastatomi pirmiausiai, tai lyg pamatai, nuo kurių prasideda visas darbas. Juk namas su netvirtais pamatais sugriūtų. Tvoros stulpai yra tokie patys svarbūs.

Stulpais geriausia pasirūpinti tuo pačiu metu kai įsigysite tvorą. Taip jie puikiai derės prie bendro vaizdo ir bus pritaikyti prie jūsų aptvėrimo sprendimo. Konsultuokitės su pardavėjais, jie jums padės. Jeigu nuspręsite stulpus įsigyti atskirai nuo tvoros, teks daugiau pasidomėti ir pasukti galvą renkantis geriausią variantą.

Koks yra geriausias sprendimas?

  • Jūsų tvoros ir stulpų pagaminimo medžiaga nebūtinai turi sutapti. Tai jūsų pasirinkimas. Jeigu grožis jums yra svarbiausia tvoros funkcija, pačios tvoros pagaminimo medžiagos gali būti ir ne tokios tvirtos. Tačiau stulpus rinkitės kuo tvirtesnius. Juk grožis yra tada, kai tvora atrodo tvarkingai.
  • Nėra ką ir kalbėti, kad metalas yra tvirta medžiaga. Tačiau aukštai, sunkių konstrukcijų tvorai ir metalas gali nebūti pats geriausias pasirinkimas. Galbūt jums reikia mūrinių stulpų?
  • Mediniai stulpai tikrai puikiai tiks prie tvoros, pagamintos iš tokios pačios medžiagos. Neapmirškite, kad medis, kad ir koks stiprus būtų, linkęs pūti. To išvengti visai pakaks juos impregnavus.
  • Yra ir plastikiniai. Tai gali būti gamtą saugantis variantas. Juk ekologija dabar yra populiari ir visiems rūpi aplinka, kurioje gyvename. Stulpeliai iš perdirbtų medžiagų yra tikrai protingas pasirinkimas. Jiems nebaisios jokios oro sąlygos.

Statant stulpelius labai svarbūs ir tokie dalykai kaip atstumas tarp jų. Kuo jis mažesnis, tuo geriau, nes tvora bus tvirtesnė. Būtinai pasidomėkite visais šiais dalykais prieš įsigydami tvorą ir stulpus: http://www.betafence.lt/

1 mintis apie “Stulpai – atraminė tvoros dalis”

  1. Dažniausiai norima ne tik gražiai atrodančios tvoros, kuri puoštų kiemą, bet ir tokios kuri tarnautų ilgą laiką. Gera tvora turėtų būti grožio, kokybės bei kainos santykiu patraukli pirkėjui. Juk maloniau žiūrėti į kaimynus pro gražią tvorą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *