Sportavimas namuose dabar gali būti dar lengvesnis

Šiais laikais vis daugiau žmonių domisi sveiku gyvenimo būdu, sveika mityba, sportu bei jo nauda organizmui. Kai kurie pasirenka sportuoti gryname ore, kai kurie – sporto klube, o dažnai vienas geriausių bei lengviausiai įgyvendinamų sprendimų – užsiimti sportu namų sąlygomis. Vienas populiariausių tokio sprendimo įgyvendinimo būdų – treniruoklis dviratis, leidžiantis palaikyti sveiką kūną, jaustis žvaliai bei energingai, deginti kalorijas ir mankštintis efektyviai, neišeinant iš namų bei neskiriant papildomų lėšų kiekvieną mėnesį norint lankytis sporto klube. Treniruoklio dviračio atitikmeniu taip pat gali būti elipsinis treniruoklis, lengvai išsirenkamas bei įsigyjamas internetu: http://www.atletas.lt/lt/treniruokliai/kardio-treniruokliai/elipsiniai-treniruokliai, taip vėlgi sutaupant laiko bei pasirenkant vieną iš patogiausių būdų sportuoti, kuomet mankštinantis dirba visas kūnas.

Dviratis treniruoklis bei elipsinis treniruoklis – puikūs įrenginiai užsiimti kardio veikla. Pastaroji itin naudinga širdies darbui, riebalų deginimui, raumenų tonuso palaikymui, geros savijautos ir žvalumo skatinimui, kadangi jais naudojantis dirba visas kūnas, įvairios raumenų grupės, o tai padeda išvengti stereotipinių judesių, kurie treniruotų tik vieną kūno dalį. Sporto metu išskiriami laimės hormonai – endorfinai – skatina žmogų ir toliau užsiimti sportu bei žvaliai jaustis. Dviratis treniruoklis tinka ir norintiems numesti svorio, ir tiesiog palaikyti kūno formas ar sutvirtinti kūną – per valandą, juo naudojantis, galima sudeginti iki 700 kilokalorijų, taigi apie pusę visos dienos gaunamų kalorijų normos. Nekyla abejonių, jog ši sportavimui namuose skirta priemonė yra naudinga kiekvienam sveiką gyvenimo būdą gyvenančiam ar svorio taip pat norinčiam numesti žmogui, kuris sportuodamas nenori jausti įtampos ar streso bei pagerinti savo bendrą organizmo būklę.

Naudojimosi elipsiniu treniruokliu pobūdis šiek tiek skiriasi nuo naudojimosi treniruokliu dviračiu – ant pastarojo reikia sėdėti, jis yra tarsi įprasto dviračio atitikmuo. Tuo tarpu elipsinis treniruoklis naudojamas žmogui stovint bei mankštinant ne tik kojas, bet ir rankas – taigi, kaip ir minėta, dirba visas kūnas bei raumenų grupės, išvengiant koncentravimosi ties viena iš jų. Žmogus, nusprendęs įsigyti įrangą sportavimui namuose, bei norintis pasirinkti iš šių dviejų treniruoklių, turėtų apsvarstyti, kokia veikla jam būtų priimtinesnė – stovimas ar sėdimas sportavimas. Treniruoklis dviratis gali būti pasirinktas tokiu atveju, jei žmogus itin mėgsta įprastą važiavimą dviračiu ir tokiu atveju sportuodamas nejaustų visiškai jokio diskomforto, tačiau elipsinis treniruoklis padeda mankštinti daugiau raumenų grupių. Nusprendus įsigyti pastarąjį, galima tai padaryti internetu: http://www.atletas.lt/lt/treniruokliai/kardio-treniruokliai/elipsiniai-treniruokliai, bei mėgautis kardio treniruotėmis, padedančiomis palaikyti sveiką kūną, raumenų tonusą ir jaustis žvaliau.

1 mintis apie “Sportavimas namuose dabar gali būti dar lengvesnis”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *