Kai reikia dušo kabinos

Ieškote sau dušo kabinos, kuriate vonios interjerą? Mes galime pasiulyti 5 dušo kabinų serijas, kuriose tikrai rasite norimą produktą. Ieškokite http://www.griubner.lt/duso-kabinos/ arba kažkur už kampo, kur yra reikiama parduotuvė. Iš tiesų, šio teksto autoriai neprekiauja dušo kabinomis, tačiau yra pastebėję, kad šios įmonės ir pardavėjos kabinos yra tikrai kokybiškos, nenusileidžiančios kitoms. Taip pat mes matome, kad turbūt visur egzistuoja penkios pagrindinės dušo kabinų serijos. Visų jų dabar neaptarinėsime, tačiau kelias išskirsime.

Skaidru ir beveik nematoma

Pirma kategorija, kurią dažniausiai renkasi žmonės, kurių namuose nėra pakankamai vietos dideliam vonios kambariui įrengti, tai – nedidelės stiklinės dušo kabinos. Jos gali būti beveik skaidrios, uždengiant ir užmaskuojant tik kai kurias vietas stikle, o taip pat gali būti ir visiškai skaidrios. Niekada tokia kabina neatsidurs kokiame nors sporto klube, jis tikrai nešauks „mes galime pasiulyti 6 dušo kabinų serijas“, nes viešuose dušuose bus tikrai pasistengta paslėpti tai, kas neturėtų būti gerai matoma kiekvieno akiai. Tačiau namuose, kur žmonės gali vieni kitus matyti nuogus (tarkime, ne didelės šeimos, o poros bute), tokia kabina be privatumo gali būti. Ir pasirenkama ji neatsitiktinai. Tai yra sąmoningas interjero konstravimo sprendimas. Nenorite jokios mažos erdvės atriboti aukštomis storomis sienomis, nes ta erdvė dar labiau sumažės? Stiklinės, šviesios, skaidrios konstrukcijos iš jūsų neatims erdvės. Net ir parduotuvėje Griubner.lt tikrai rasite tokių kabinų, kurios išsaugos jūsų namų erdvė.

Griozdas kaip tvirtovė

O dabar paimkime kitokią konstrukciją – kaip priešingybę. Tai yra didelė kaip tvirtovė kabina. Turbūt esate buvę Druskininkuose, vandens parke, kur kiekvienas gali patekti į nuostabias turkiškas ir indiškas, ir visokias rytietiškas pirtis bei išdekoruotus dušus. Erdvės ten niekas netaupo, vien tas erdvės dydis sukelia prašmatnumo ir didybės pojūtį. Tad ir jūsų namuose puikus didingas dušas gali jums leisti pasijusti ne tik savo namų, bet gal ir savo gyvenimo šeimininkais. Jeigu leisite statyti didelį dušą, tai tikriausiai rinksitės ir atitinkamą apdailą visame vonios kambaryje. Pavyzdžiui, gerai atrodys, jeigu daug kur bus masyvios, sunkios apdailos detalės. Akmuo, o ne medis, kapronas, o ne šilkas, sunkios žaliuzės, o ne lengva užuolaidėlė, ir pan. Tik nepamirškite pakabinti didelio karališko veidrodžio, nes kur gi jis labiau tiks, jeigu ne tokio tipo vonioje. Jeigu nepatinka nei minimalistinis skaidraus dušo variantas, nei šis karališkas pasiūlymas, tuomet ieškokite kažko, kas jums labiau tiktų – gal tiesiog tarpinio varianto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *