Populiariausi tinklapių tipai

Tikriausiai jau visiems girdėtas išsireiškimas, jog jei tavęs nėra internete – tavęs nėra visai. Tai išsireiriškimas atspindintis 21a. visuomenę bei tendencijas. Anksčiau tokiai profesijau neegzistavus, šiandien tinklapiu kurimas yra viena paklausiausių profesijų. Mat darbo tinklapiu kurejams tikrai nestinga – tiek įmonės nori susikurti savo elektronines parduotuves ar internetinius puslapius, tiek organizacijos kuria reprezentacinius savo veiklos puslapius, tiek pavieniai asmenys nori turėti savo atskirą internetinį blogą, kur galėtų išreikšti save. Todėl aptarsime šių trijų skirtingų kategorijų įkainius bei kūrimo sudėtingumą.

E. parduotuvės, reprezentacinės svetainės ir blogai

Pats sudėtingiausias, daugiausiai darbo ir investicijų reikalaujantis darbas – tai elektroninės parduotuvės kūrimas. Mat joje tobulu funkcionalumu turi pasižymėti be galo daug papildomų funkcijų, nes elektroninėje parduotuvėje jūs susiduriate su kitų žmonių piniginėmis investicijomis. Dažniausiai neužtenka tik vieno apmokėjimo būdo, dažnai tenka įdiegti keletą pasirinkimų ar net lizingo galimybę, jei prekiaujate aukštų kainų prekėmis. Elektroninės parduotuvės kaina gali kisti nuo 1300 iki 5000 eurų, priklausomai nuo jūsų sprendimų, tačiau nereikia pamiršti, kad dizaino ir rinkodaros kainos į šią kainą įeina tik minimalios.

Reprezentacinio tinklapio kurimas yra kur kas paprastesnis darbas, todėl jo kaina gali kisti nuo 500 iki 3000 eurų. Nors jame nebus galimybės internetu apmokėti sąskaitas, tačiau galima įdiegti jūsų paslaugų rezervacijas ar užklausas. Reprezentacinėje svetainėje taip pat gali būti ir blogai, renginių kalendoriai, galerijos. Nors iš pažiūros tai gan paprasta svetainė, tačiau ją galima padaryti ypatingai patrauklia išsirinkus individualaus dizaino paslaugas.

Atskiri internetiniai blogai lygiai taip pat kaip ir reprezentacinės svetainės gali atrodyti išties pribloškiančiai, mat tinklapiu kurimas šiandien suteikia galimybę bet kokio pobūdžio internetiniam puslapiui sukurti savo atskirą individualų dizainą. Bet kalbant apskritai apie blogus – tai vienas paprasčiausių darbų, kurio kaina gali būti nuo 400 iki 1500 eurų. Asmeniniai blogai – tai ne tik puikus būdas dalintis savo mintimis ir idėjomis, bet ir galimybė užsidirbti pinigų, tam reikia tik sekėjų, kuriuos gali pritraukti ne tik jūsų mintys ir idėjos, bet ir jūsų puslapio dizainas ir funkcionalumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *