Pavasarį baigėme tvarkyti langų pakalimus

Per šias Velykas su Purocol Express ir kitomis medžiagomis pagaliau buvo pabaigta langų apdaila. Atrodė, kad niekada neateis tas metas, kai pagaliau ten tvarkysimės, bet jis, laimei, pagaliau atėjo.

Langus pakeitė pernai

Kaip atsirado tokie neužbaigti reikalai? Pernai vyko didysis remontas ir iš senos stubos buvo padarytas visai gražus gyvenamasis namas. Investavus šiek tiek lėšų, jis buvo pilnai sutvarkytas ir paskirtas gyventi tiems, kas jį paveldėjo. Tačiau ne viskas buvo daroma po šeimininkų priežiūros padidinamuoju stiklu, kadangi pastarieji tiesiog fiziškai negalėdavo dalyvauti procese ir būti visada ten, kur viskas vyko. Dėl to toks dalykas kaip langų apdaila tarsi pasiliko tokioje vietoje, kada neaišku, kada viskas pasibaigs, kada bus pilnai sutvarkyta. Taigi, langai buvo įdėta su klaidomis, ne taip, kaip reikia. Buvo ir palangės pridėtos. Taip pat nebuvo padaryti pakalimai, kadangi buvo tikimasi, kad namas dar tą pačią vasarą bus perdažytas. O pakalimus visada logiškiau dėti tuomet, kai šis darbas jau būna padaryta. Tačiau gavosi kaip gavosi ir tie, kas tikėjosi, kad kuo greičiau pabaigs, išėjo nepabaigę. Taigi, liko negražiai išsikišęs makrofleksas ir nesudėta normali hermetika.

Rudenį pasidarėme pakalimus

Rudenį meistras ir šeimininkė pirko lentas ir jas pjaustė. Taip buvo daromi pakalimai. Kaip visada, nustebino, kad statybinės medžiagos yra tokios brangios ir dailylentės yra tikrai ne pigios. Tačiau meistras viską padarė veltui, o šeimininkė paskui nudažė, todėl nebuvo taip jau ir brangu vien dėl to.

Užhermetinome ir užkalėme tik šįmet

Tačiau žiema taip ir praėjo neuždėjus pakalimų. Kadangi atšalo orai ir niekas jau ten nebegalėjo padėti. Taigi, rudenį nesukalus palangių ir pakalimų, viską teko daryti pavasarį. Meistras buvo pakviestas padaryti šių darbų gana netikėtai – Velykų trečią dieną, kadangi pats tą dieną nieko tokio ir nedarė. Taigi, buvo visai geras dalykas, kad po švenčių iškart pavyko ir nudirbti darbą, kuris jau seniai gulėjo ant sąžinės ir buvo nebaigtas. Tiesa, namas taip ir liko nenudažytas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *