Kaip sukurti patrauklų nemokamą skelbimą

Tam, kad skelbimai atneštų realios naudos ir paviešintų jūsų planus, tuos skelbimus reikia mokėti sukurti ir patalpinti taip, kad šie liktų tikrai pastebėti ir daug kam patrauklūs.

Tinkamai parinktas skelbimų portalas

Pirmiausia, reikia pagalvoti, kam bus aktualūs jūsų skelbimai, kam jūs norite juos pateikti. Ko ieškos žmogus, kai ras jūsų skelbimus. Tada tuos skelbimus ir nusiteikti talpinti ne visuose iš eilės skelbimų portaluose, o tuose, kuriuose daugiau ar mažiau renkasi jūsų tikslinė auditorija. Pavyzdžiui, galbūt jums patogiau bus patalpinti skelbimą tokioje vietoje, kur yra tik parduodamos mašinos, jeigu pats parduodate automobilį. O gal geriau talpinti skelbimą būsto nuomos bei pardavimų portale, jeigu patys norite išnuomoti kambarį. Taip pat, norėdami paviešinti kokias nors savo kuriamas ir teikiamas paslaugas, galite skelbimus talpinti atitinkamame paslaugas viešinančiame portale. Visa tai leis jums daug greičiau ir efektyviau pasiekti savo siekiamą auditoriją ir išplatinti skleidžiamą žinią, kad ir kokia ji būtų.

Taiklus skelbimo pavadinimas

Taip pat skelbimai, net atsidūrę tiksliniame portale, papuls į didžiulę konkurencijos jūrą. Jums reikia padaryti taip, kad jūsų skelbimas nukonkuruotų kitus kategorijoje esančius skelbimus ir žmonės bent jau pamatę jūsų skelbimą norėtų jį atsidaryti ir pažiūrėti, ką ten skelbiate. Daugiausiai žmonės kreips dėmesio į jūsų skelbimo pavadinimą ir taip pat į nuotrauką, tad į šiuos dalykus jums reikės gerai įsižiūrėti ir padaryti taip, kad jie būtų ryškūs ir visiems aktualūs. Jeigu, tarkime, teikiate kirpėjos paslaugas, tai rašykite pavadinime ne „Vilniuje ir Vilniaus rajone galiu už prieinamą kainą padaryti šukuosenas ir ateiti į namus“, o „Stilingos šukuosenos vestuvėms Jūsų namuose“ – trumpesnė, aiškesnį antraštė užkabins, suteiks pozityvo bei privers skaitytoją užsukti į jūsų skelbimą.

Gražios, ryškios nuotraukos

Kaip jau minėjome, dar labai daug ką nulems ir padarys gražios bei ryškios nuotraukos. Pagalvokite, kaip šią sistemą paprastai išnaudoja įvairūs naujienų portalai, net ir prie ne itin svarbios naujienos patalpindami kažkokią gana gražią, tikrai ryškią nuotrauką. Mūsų psichologija taip veikia, kad pirmiausia atkreipiame dėmesį į ryškias spalvas, į judantį vaizdą ir pan. Net jeigu vaizde užfiksuotas judesys, tai iškart daugiau patraukia dėmesio. Tą galima išnaudoti ir kuriant skelbimą.

Kai jau turėsite sukūrę ryškų ir dėmesį patraukiantį skelbimą, belieka jį pripildyti tikrai naudinga ir žmogui reikalinga informacija, kuri ir leis iškart viską sužinoti.

1 mintis apie “Kaip sukurti patrauklų nemokamą skelbimą”

  1. Na bent minimalios investiticiojos visur reikalingos. Realiai nuo skelbimo tipo priklauso ir kaina. Jeigu jieškai dingusio kačiuko, tai tereiks atspausdinti skelbimą ir prisegti smeigtuku ant kamštinės lentos laiptinėj ar artimoj parduotuvėj.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *