Kiek mokėti už automobilių stiklų remontą

Nors ir nemalonus, tačiau automobilių stiklų keitimas yra būtinas kai kurioms mašinoms. Nemalonus tik tuo, kad už jį visgi tenka susimokėti, kaip ir už įvairias kitas techninio servisavimo paslaugas. Automobilių stiklai Vilniuje yra rinkos kainomis, vyraujančiomis sostinėje, kaimuose, žinoma, galima rasti ir kitokių kainų. Tačiau sostinės gyventojams patogiau keisti stiklus sostinėje, negu važinėti dėl pigumo toliau į kaimus ir dar tam važiavimui skirti laiką. Kodėl visos paslaugos, taip pat ir automobilio stiklų keitimas, Vilniuje gali kainuoti daugiau? Galbūt pirmiausia dėl to, kad čia visas pragyvenimas brangesnis, taip pat ir tų pačių patalpų nuoma autoservisui.

Priekinio stiklo keitimas

Vienas iš dažnų techninių darbų, kuriuos tenka daryti – tai priekinio stiklo keitimas. Jis iš tiesų būna būtinas dažniausiai po įvairių auto įvykių. Priekiniai ir galiniai stiklai – brangiausi. Kadangi jie yra didžiausi. Juos ir pakeisti yra sunkiau. Jeigu šoninius stiklus įmanoma pakeisti išmontavus dureles, tai su priekiniais ir galiniais stiklais jau yra kitokia situacija. Juos kur kas sunkiau ir įdėti. Priekiniai stiklai paprastai dar gali būti ir pasirenkami įvairesni. Tarkime, gali būti pasirinktas priekinis stiklas, kuris turės vienokį ar kitokį užtamsinimą priekyje, kuris padės tais atvejais, kai labai spigins saulė.

Galinio stiklo keitimas

Tai vėlgi sudėtingas darbas, ir pats stiklas gali būti dar brangesnis negu priekinis, jeigu kartu su juo montuojamos ir specialios šiluminės grotelės. Beje, būtent dėl jų kartais trūksta stiklas ir nė iš šio nė iš to važiuojančioje mašinoje gali sutrūkti, susprogti ir šukėmis išsklaidyti visas stiklas. Tai tikrai reakcija, kurios nepageidautų nė vienas žmogus. Bet visgi taip kartais irgi pasitaiko.

Šoninių stiklų keitimas ir durelių taisymas

Šoninius stiklus pakeisti lengviausia, nes galima išmontuoti dureles. O visgi ir keisti juos tenka gana dažnai, nes jie labai lengvai išmušami. Kai vagys siekia laimikio, esančio automobilio viduje, tada jie dažnai tą daro išmušdami būtent šoninį durelių stiklą, ir tada jau pagriebę kažką iš salono, deda į kojas.

Sugedęs durelių langas – tai kita problema, kuri pasireiškia daugybėje mašinų. Niekas nemėgsta, kad ji būtų, bet vairuotojai dažniausiai pasirūpina iškart, jeigu sugenda lango atidarymo mechanizmas jų pusėje. Kai neveikia durelės keleivio pusėje arba gale – tai jau nebūna taip svarbu, dažnai ir lieka išvis taip ir nesutvarkyta, nes tai nėra būtina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *