Kada verta už šaldytuvą mokėti daugiau?

Kai kurie žmonės, besirinkdami naują šaldytuvą, stebi, kaip atrodo šaldytuvų kainų palyginimas. Skirtingose parduotuvėse kartais tas pats modelis kainuoja skirtingai, bet skirtumas pasireiškia vos keliais eurais. Tačiau dažnai patikimiausių šaldytuvų gamintojai (BOSH, Samsung ir kt.) turi tikrai didesnes kainas už savo produkciją. Kada iš tiesų verta už šaldytuvą mokėti daugiau?

Perkate ne dėl mados, o dėl savęs

Kaip ir perkant bet kurį kitą daiktą, taip ir perkant šaldytuvą, visada turėkite omeny, kad viską perkate tiesiog patys sau. Ne kam nors kitam, ne dėl kažko kito, o tiesiog sau ir dėl savęs. Tai jums reikia šaldytuvo, tai jums reikia vienokių ar kitokių jo funkcijų, kad ir ką sakytų reklama. Taigi, apsibrėžkite, kokio šaldytuvo jums reikia ir tada lyginkite kainas. Jeigu pasiduosite reklamai, tiesiog nusipirksite naujausią modelį, nors gal jis turės funkcijų (už kurias sumokėsite), kurių jums visai nereikės.

Patikimi gamintojai – didesnė garantija

Kai kurie prekės ženklai yra taip gerai žinomi, kad mes tikrai norėtume jų. Ne be reikalo. Yra ir mažai žinomų, pigiau gaminančių ir pardavinėjančių prekės ženklų, kurių produkcija galbūt bus nebloga, tačiau tie, kas vadinami lyderiais, intensyviai dirba, kad nenuviltų klientų ir išliktų lyderio pozicijose. Tad pirkdami žinomo ženklo buitinę techniką, jūs investuojate į tikrai gerą šaldytuvą, į tokį, kuris veiks ir bus sukurtas taip, kad patenkintų visus poreikius.

Ką atskleidžia garantinis periodas?

O kapi iš tiesų yra su tuo garantiniu periodu, ką jis parodo apie šaldytuvą ar bet kurį kitą prietaisą? Jeigu įsigilinsite į tai, ką rašo garantija, suprasite dar vieną itin svarbų kriterijų. Tai, visų pirma, yra terminas, kuris dar leidžia ateiti nemokamai pataisyti savo šaldytuvo gamintojo servisiniame aptarnavimo centre. Ką tai reiškia? Jeigu jūsų gamintojas rašo, kad šaldytuvas turi 2 metų garantiją, vadinasi, jis pats tikisi, kad jau po tų 2 metų, šaldytuvas nustos normaliai veikti ir labai tikėtini gedimai. Tokiu atveju, net jeigu šaldytuvas jums ir patinka, ar tikrai verta taip rizikuoti? Kitas reikalas, kai žadama 10 ar 15 metų garantija. Jeigu gamintojas drįsta žadėti tokį didelį garantinį periodą, vadinasi, ir brangiau perkant jūs įsivaizduojate, kad bent tiek metų tą šaldytuvą galėsite turėti. Taigi, galvodami, kokią kainą mokėti už šaldytuvą, įvertinkite šį nežymų, bet svarbų parametrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *