Kaip patogiau atsiimti prekes internetu

Perkant prekes iš lietuviškų interneto parduotuvių, pavyzdžiui, 1a.lt, prekes galima atsiimti įvairiais būdais. Kiekvienas renkasi sau priimtinesnį ir lieka jam ištikimas. Pasirenkama pagal savo galimybes ir poreikius.

Pristatymas į namus

Jeigu užsisakysite prekių iš interneto parduotuvės, galėsite pasirinkti, kad jos būtų atvežtos jums į namus. Tai labiausiai patogu tuomet, kai žinote, jog tam tikru metu tikrai būnate namuose. Tada bet kada gali atvažiuoti kurjeris. Taip pat perkant tikrai dideles prekes nereikia rūpintis, kaip jas parsitempti, nes jas gali tiesiog pristatyti. Dažniausiai iš visų pristatymo būdų būtent atvežimas į namus būna brangiausias, tačiau, jeigu juo verta pasinaudoti, tikrai naudokitės. Tokias paslaugas atlieka kurjeriai, kuriems būna perduodama prekė. Jie pristato labai gretai, tačiau bendras prekės pristatymo terminas susideda ir iš to laiko, per kurį prekė dar yra pirmiau gaunama į sandėlį. Jeigu pardavėjas ją jau iškart turi sandėlyje, tuomet galima tikėtis ir itin greito prekių pristatymo.

Prekių atsiėmimo punkte

Norintiems pigiausio atsiėmimo paprastai interneto parduotuvės suteikia galimybę prekes atsiimti jų atsiėmimo punktuose. Dažniausiai jie nėra pačiame centre ar senamiestyje, nes jie būna sujungti su sandėliais, o sandėlius patogiau turėti kur nors toliau nuo centro, kur tokių didelių patalpų nuoma kainuotų mažiau. Tad, jeigu sandėlys yra kaip tik į tą miesto pusę, į kurią kartais važiuojate, galėsite be vargo atsiimti prekes ir tai bus jums nemokamas pasirinkimas. Be to, galėsite jas net ir greičiau gauti.

Pristatymas į paštomatus

Dabar labai išpopuliarėjęs prekių gavimo būdas – jas siunčiant į paštomatus. Dažniausiai aptarnauja Omniva arba LPExpress paštomatai. Kainos svyruoja nuo 1,5 eurų iki kelių eurų, priklausomai nuo siuntos dydžio bei paštomatotiekėjo. Paštomatai yra visuose didesniuose miestuose. Tai specialios elektroniniu būdu rakinamos spintelės, į kurias yra atvežama, įdedama siunta. Tuo metu nusiunčiamas kodas siuntos gavėjui, ir jis jau gali bet kada patogiu metu ateiti atsiimti savo prekės internetu. Iš paštomato gauti siuntą patogu, nes pirmiausia pasirenki, kur nori, kad ji būtų pristatyta. Pavyzdžiui, sostinėje yra kelios dešimtys skirtingų vietų, kur tie paštomatai įmontuoti. Tikrai rasite tokį, kuris būtų arti darbo ar namų. Patogu, nes jis veikia kiaurą parą. Galiausiai, ten yra greita savitarna, taigi, niekada nereikia laukti ilgoje eilėje, kol viskas įvyks (lyginant su paprastu paštu, atsiėmimu pašto skyriuje).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *