Biotualetas – kur jį sutinkame daugiausiai

Jau iš toli matomos mėlynuojančios sustatytos plastikinės būdelės, tai – biotualetai, vieniems primenantys vasaros festivalius, kitiems – vasaros darbus. Tai šiuolaikinis ir patogus būdas bet kur įrengti laikinus ir gamtai nekenkiančius tualetus, galinčius aptarnauti daugybę žmonių. Biotualetų nuoma reikalinga įvairiose situacijose. Kur juos sutinkame dažniausiai?

Biotualetas statybose – tvarkingas ir patogus

Eidami pro kokias nors statybas tikrai pamatysime ir biotualetus. Galbūt nugriauti seni statiniai, kažkas kokybiškai tvarko aplinką, vyksta naujo objekto statymas, tačiau žmonėms juk reikia kažkur atlikti savo reikalus. Todėl statybose visuomet būna padėtas vienas ar keli biotualetai, net ir tais atvejais, kai yra statomas nedidelis nuosavas namas – tuomet žmonės taip pat siekia sudaryti palankias sąlygas. Taigi, tai dalykas, kuris yra neatsiejama tvarkingos aplinkos dalis, dėl to daug kas biotualetus vertina kaip labai reikalingus dalykus. Statybose dažniausiai nedaug žmonių jais naudojasi, tačiau „vyriškai“, todėl damoms ten tvarkos pritrūks, vyrams užteks kaip tik.

Festivalių biotualetai – visada jų per mažai

Turbūt patys baisiausi biotualetai būna vasarą, per muzikos festivalius, jiems besibaigiant. Paskutinę festivalio dieną daug kas jau net ir kenčia bei planuoja viską parsivežti su savimi, o ne eiti į biotualetą. Žinoma, tai ne būdelės kaltė. Ji parengta tikrai puikiai, ir jos valymas vyksta nuolatinis, tačiau žmonių srautai visada yra didesni negu galėtų būti aptarnauti, iš čia ir atsiranda netvarka. Be to, neslepiant tiesos, muzikos festivaliuose daug kas vaikšto apsvaigęs, kartais ir apsivemia, o kartais šiaip tiesiog nepataiko – tad ypatingos tvarkos tikėtis tikrai neverta. Taigi, festivaliuose tualetų būna labai daug, bet vis tiek per mažai.

Kam ruoštis, einant į biotualetus

Jeigu niekada nebuvote biotualete, galite iš anksto pasiruošti tam, ką ten sutiksite. Visų pirma, ten turbūt nebus veidrodžio, arba vietoje jo bus tik blizgaus metalo gabalas. Gal ir įmanoma į jį žiūrint matyti savo galvos kontūrus, bet lūpų gražiai nepasidažysite, tad verčiau turėkite savo veidrodėlį. Iš esmės, nekabinti veidrodžio tualete – tai sumanymas, kurio neretai laikosi ir barų vadovai, siekiant sudaryti mažesnes spūstis moterų tualete. Taip pat biotualete nesitikėkite įprastos kriauklės. Ji bus, tačiau vanduo dažniausiai bus paleidžiamas koja pompuojant specialią pompą. Dar galima bus pasiruošti tam, kad viešose vietose nebūtinai bus tualetinio popieriaus. Tad verta turėti savo nosinaičių ar kitų šluosčių. Ir žinoma, tualetas bus kompaktiškas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *