Ar plastikinės durys yra šiltos?

Kokybiškos plastikinės durys – dažnas pasirinkimas namams, biurui, visuomeniniams ir komerciniams objektams. Tinkamai priimtas sprendimas padeda formuoti gyvenamosios erdvės stilių ir užtikrina funkcinę naudą. Vienas dažniausių pirkėjų klausimų – ar plastikinės konstrukcijos – tai šiltos durys? Galime užtikrinti, kad naujausi technologiniai sprendimai leidžia pasiūlyti aukštos kokybės, tvirtas, ilgaamžes ir šiltas duris, kurios taps išskirtiniu namų veidu.

Plastikinių durų privalumai

Plastikinės lauko durys ne tik sulaiko šilumą, bet ir puikiai izoliuoja garsą, todėl jūsų neerzins išorinis triukšmas. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems ramybę ir tylią aplinką. Vienas svarbiausių plastikinių konstrukcijų privalumų – lengva priežiūra, nereikalaujanti nei brangių priemonių, nei dažnų valymo darbų. Priklausomai nuo individualių klientų poreikių, pirkėjams siūlomos skirtingo dizaino durys, suteikiančios solidumo ir elegancijos, arba, priešingai, pabrėžiančios gyvumą ir žaismingumą.

Plastikinių durų grupės

Paprastai išskiriamos dvi pagrindinės plastikinių durų grupės. Pirmajai kategorijai priskiriamos balkonų ir terasų durys, kurios labiau primena didelį langą, o ne sandarias ir tvirtas konstrukcijas. Tokių durų paskirtis yra daugiau estetinė. Paprastai jų negalima užrakinti iš lauko pusės, kadangi rankenos yra vidinėje durų dalyje. Antrai kategorijai priskiriamos plastikinės lauko durys – tai itin funkcionalios ir saugios konstrukcijos, turinčios dvipuses rankenas, pažemintą slenkstį ir kelis fiksavimo kaiščius. Be to, skiriasi ir durų atvėrimo mechanizmai. Jei balkono ar terasos durys gali būti stumdomos, tai lauko durys yra patogiai varstomos ir pritaikomos intensyviam naudojimui. Minėtąsias durų kategorijas vienijantis rodiklis yra galimybė realizuoti individualius interjero ir eksterjero sprendimus ir įsigyti pageidaujamo stiliaus, spalvų ir matmenų duris.

Rinkitės kokybę ir skirkite laiko durų priežiūrai

Kad priimtumėte racionaliausią sprendimą, rinkitės patikimą plastikinių durų gamintoją ir pardavėją, kuris atsakys į visus jūsų klausimus ir nebijos suteikti garantijas. Įsitikinkite, kad durų gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir modernūs mechanizmai, užtikrinantys ilgaamžę durų eksploataciją. Nepamirškite nurodyti esminius durims keliamus kriterijus, pvz., jei vertinate šilumą, įsitikinkite, kad plastikinės durys patikimai saugos namus nuo išorinės vėsos. Be to, maksimaliems rezultatams užtikrinti reikalingi ir šilti langai iš TIKS ar kitos rinkoje vertinamos plastikinių langų bendrovės.

Plastikinės konstrukcijos yra atsparios aplinkos poveikiui ir pažeidimams, tačiau nepamirškite reguliarios durų ir langų priežiūros – kartą per pusmetį išvalykite rėmus, naudodami nedažančią, švelnaus audinio šluostę ir muiluotą vandenį. Nenaudokite aštrių priemonių ir valiklių su chloru, rūgštimis ar kitais cheminiais junginiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *