Gėlės ir papuošalai

Kokių būna gražių miegančių rožių, štai: https://www.geliusalonas.lt/miegancios-rozes. Tiesą sakant, tokios užkonservuotos gėlės kažkuo primena netikras gėles arba tas, kurios naudojamos lyg įšalusios plastike, gintare, stikle, keramikoje – juvelyriniams dirbiniams. Ir tikrai tai gali nutikti, gali atsirasti tokie juvelyriniai dirbiniai, tereikia juos kurti ir džiaugtis tuo. Štai kokių juvelyrinių dirbinių ir puikių papuošalų kartais atsiranda arba yra atsiradę vien dėl nuostabiausių gėlių žiedų grožio.

Gėlių lankeliai

Visų pirma, geliu dezutes galėtų būti atskiras papuošalas. Na bet nevaikščiosi tokios dėžutės ant peties pasikabinęs: reikia tarsi ir dar kažko. Tad kitas įdomus dalykas, kuriame tikrai yra labai daug gėlių, ir kuriuo galima pasipuošti – tai gėlių lankeliai. Tai labai gražūs papuošalai, kurie gali mums leisti pasijusti išskirtinai ir kuo labiau puoštis kaip tikroms gamtos mergaitėms. Tinka ir puoštis į šventes, ir į vakarėlius, ir į festivalius, koncertus. Kartu tokie lankeliai su gėlėmis taip pat yra tapę ir įvaizdžio dalimi daugybei įvairių skirtingų modelių.

Pakabukai iš gėlių

Dar vienas puikus dalykas – tai pakabukai iš gėlių. Jie taip pat turi nemažai šansų būti kažkuo tikrai gražiu ir nuostabiu. Tačiau jie iš gyvų gėlių yra kuriai rečiau, nes dažniausiai juos sunkiau išlaikyti ilgai gyvus. Gėlės pakabukuose atsiranda įvairiais pavidalais. Pavyzdžiui, tai gali būti šiaip kažkoks lengvas kaklo pakabukas, kurio viduje bus įdėta įvairių gėlyčių, augalų, džiovintų ir gyvų. Arba gėlė yra tarsi Inkliuzais stikle, keramikoje. Pastarasis vaizdas yra tikrai estetiškas, tačiau reikia tam ir šiek tiek laiko daugiau skirti, kad būtų galima tokius dalykus padaryti.

Gėlės ir segės

Kartais gėlės naudojamos norint pagaminti seges. Vėlgi, gali būti naudojamas inkliuzas. Netgi gali būti gėlės gintare. Tačiau taip pat kartais naudojamos ir gyvos gėlės. Pavyzdžiui, vestuvėms jaunikis į kišenėlį įsideda kažkokią prisegtą gėlę ir tai tampa jo šventiniu papuošimu.

Gėlės ir auskarai

Dar vienas geras dalykas – tai visokios gėlės, papuošalai. Šie dalykai yra mums ne visai įprasti, jeigu nemėgstame, kai kažkas veliasi į plaukus. Bet progoms irgi pasipuošiama. Na o trumpų plaukų savininkėms itin patogu nešioti tokius auskarus. Sintetiniai gėlių pavidalai papuošaluose aišku yra populiariausi. Tai iš plastiko ar kitos medžiagos išlietos formos, kurios būtent ir imituoja tas visas gėlių formas. Taip paprasčiausia pagaminti kažką panašaus į gėles, bet tokios neatstoja tikrų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *