Darbas kopijavimo centre: įdomus ir patogus suderinti su studijomis

Nemažai vietų, kur kvepia spausdintuvų kasetės ir spausdinimo dažai, turi savo kopijavimo centrus. Tokios vietos populiarios ten, kur daug studentų. Nors pamažu studijų medžiaga yra vis labiau skaitmeninama, tačiau kopijavimo centrai vis tiek yra paklausūs tarp studentų. Tai reikia nusikopijuoti konspektus, tai knygos puslapį. Kaip ir būtų galima viską tiesiog nusifotografuoti, tačiau daug kam mokytis vis dar patogiau tiesiog žiūrint ne į ekraną, o į popierių, kuriame yra mažiau dirgiklių. O kopijavimo centruose irgi dažnai dirba jaunimas.

Žmonės kreipiasi dėl įvairių paslaugų

Kokios paslaugos populiarios tokiose vietose? Daug kam yra aktualu papildomos arba naujos spausdintuvų kasetės, tad čia dažnai galima gauti ir tokių paslaugų. Spausdinimo centruose dažnai yra ir spausdintuvų remontas. Taip pat galima kartais įsigyti kokio nors kopijavimo popieriaus. Jeigu tai aktyvus kopijavimo centras, tai čia bus keletas savitarnos spausdinimo mašinų, kur bus galima skenuoti ar kopijuoti savo dokumentus. Taip pat bus ir spalvoti spausdintuvai. Ir plačiaformatės bei nestandartinės spaudos mašinos, su kuriomis dirbs centro darbuotojai ir spausdins viską, ko reikia, pagal esamus užsakymus.

Darbą lengviau suderinti su studijomis

tokiuose centruose paprastai dirba jaunas kolektyvas, kuris ne ką skiriasi ir nuo pagrindinės centro klientūros – studentų. Dažnai tai yra tie patys studentai, kurie su džiaugsmu naudojasi galimybe dirbti darbą, kurį yra lengviau suderinti su savo studijomis. Dažnai tokiose vietose sudaroma galimybė dirbti tikrai lanksčiu grafiku. Dirbti tada, kai neinama į paskaitas. Na o tarp paskaitų šuoliuoti su popieriais prie spausdintuvų.

Svarbu ir darbo kolektyvas

Kaip pasakoja vienas čia dirbantis jaunuolis, jam labai svarbu ne tik tai, kad būtų lengva suderinti darbus ir studijas, bet ir pats darbo kolektyvas. Koks jis? Kokie žmonės čia dirba? Kaip jie sutaria? Ar galima ir papokštauti linksmai darbe? Labai svarbu yra darbo kolektyvas, koks jis, kaip jis dirba. Anksčiau greito maisto užkandinėje dirbęs vaikinas sako, kad tą vietą prisimena kaip didžiausią pragarą. Nors darbus techniškai ir buvo lengviau suderinti su studijomis, tačiau kolektyve buvo baisi hierarchinė sistema, taip pat skatinamos intrigos, skundimai, konkurencija, o ne draugiškumas, ir pan. Čia dirbant viskas kitaip. Tiek vyresni, tiek jaunesni vadybininkai, visi jaučiasi labai gerai. Yra draugiški, gerbia vieni kitus ir visapusiškai padeda išlaikyti tikrai malonią atmosferą darbe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *