Gamtos imitacijos virtuvėje

Geras baldų salonas Vilniuje jums tikrai pasiūlys daug galimų variantų, kaip apstatyti savo virtuvę ir sukurti jos puikią atmosferą. Pamatysite, kad virtuvės baldai gali būti daug įvairesni, negu jūs pagalvojote iš pradžių. Jie gali ir imituoti tam tikrus dalykus, ir jais būti, gali būti labai daug visokių skirtingų baldų variantų, gali atrodyti ir gražiai baldai, ir visiškai skirtingai. Šiandien kalbame apie tai, kaip gali atrodyti nauji virtuvės baldai, kurie šiek tiek imasi imituoti gamtą.

Miško spalvos

Vienas iš būdų, kaip virtuvėje apgyvendinti kone patį tikriausią mišką, tai sukurti miško spalvų paletes, kurios užpildys tiek virtuvės baldus, tiek visas interjero detales, taip pat netgi sienas, grindis, lubas. Šios spalvos leis jausti, kaip gražiai atrodo jūsų virtuvė, ir jūs galėsite džiaugtis, kad galite gyventi taip spalvingai.

Gamta – tai yra mūsų visų įkvėpimo šaltinis, ji mums graži iš prigimties. Tada, kai žmonės nori sukurti kažką gražaus, kai renka spalvas, jie dažnai derinių ieško semdamiesi įkvėpimo iš gamtos. Miškas – vieta, kur mes mėgstame laisvalaikiu pasivaikščioti, nes ten žalia, ruda, kvepia. Tos spalvos mums genuose yra įrašytos kaip gražios. Taigi, jeigu norite sukurti protingą virtuvės interjerą su atitinkamomis spalvomis, galite derinti tokias spalvas kaip samanų žalią, pušų žalią, įvairių atspalvių žalias, taip pat rudą, pilką, juodą, gelvą, netgi nebijoti eksperimentuoti su smėlio geltona. Jeigu jums nėra baugu nuo tamsos, ir nesate tos žūtbūt baltos skandinaviškos šalininkas, tuomet galbūt jums labai patraukliai atrodys tokia miško spalvų virtuvė.

Gamtos formos

Taip pat gamtos imitaciją galima sukurti tada, kai virtuvės baldai atkartoja kokias nors gamtoje esančias formas. Tarkime, tai gali būti kažkokia forma, kuri priverčia lempos gaubtus atrodyti kaip vynuogių kekę, o gal lėkštes, kurias mes puikiai matome – kaip kokius nors medžių, įvairių augalų lapelius. Tokios formos mums reiškia daug ir mes tikrai norime jomis džiaugtis. Tad leiskite šioms gamtos formoms išlikti pastebimomis. Jeigu turėsite ir daugiau baldų, kurie bus būtent kažkokias gamtos formas atkartojantys, tuomet pasistenkite ir padaryti taip, kad gamtos formos būtų puikiai pastebimos, kad jos išsiskirtų iš interjero. Vadinasi, geriausiai kaip atsvarą joms rinktis neutralias spalvas, vienspalves sienas, paprastesnius kitus, nieko nepranešančius baldus. Kad ir kokį virtuvės įvaizdį pasirinksite, visada stenkitės visur išlaikyti balansą ir harmoniją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *