Dienos laimikis: suknelės

Šiandien jaučiuosi išlošusi kone milijoną, nes pagaliau nusipirkau tokių drabužių, apie kuriuos seniai svajojau ir net nemaniau, kad taip pavyks pigiai gauti. Vienoje elektroninėje parduotuvėje parduodamos suknelės internetu, ten gerai pasidairiusi radau tai, kas man labai patiko. Taigi, štai mano laimikio išklotinė.

Raudonoji gėlelė

Nors kitas internetu pirktas sukneles sugrupuosiu į stambesnes kategorijas, bet šią labai noriu palikti tiesiog vieną. Tai nuostabi raudona suknelė, kuri atrodo tarsi tiesiai iš dizainerio salono. Man taip džiugu žinoti, kad štai pagaliau turiu tokį tikrai gražų dalyką ir taip nebrangiai internetu jį būsiu įsigijusi. Kainos nesakysiu, bet paminėsiu, kad tiek dažnai sumokame tiesiog už pietus restorane. Kažkas nori skaniai pavalgyti, o kažkas – gražiai apsirengti. Priklausau antrajam tipui, todėl nuo šiol turėsiu drabužinėje puikią kokybišką naują raudoną suknelę. Man atrodo, ji puikiai tinka tiek formalioms progoms, tiek toms dienoms darbe, kai susitinkame su klientais.

Suknelės žiemai

Mane visada draugai kritikuoja, kad taip mėgstu šilumą. Ne kartą iš manęs ne piktai nusišaipė ir nusijuokė, pavadino „bobute“, nes net per karščius vaikštau kažką daugiau prisirengusi, negu kiti. Taigi, turiu tikrą maniją žieminėms suknelėms. Dėl to jau dabar nusipirkau kelias puikias sukneles, su kuriomis atrodysiu gražiai, kai ateis šaltasis metų sezonas. Viena iš jų – vilnonė žalia suknelė. Įtariu, kad gali susitraukti, jeigu tik išvirsiu, oi, išskalbsiu ją karštame vandenyje, tačiau gal taip nenutiks. Gal neskalbsiu jos netinkamu būdu ir ji nesusitrauks. Man patinka jos lygi vientisa spalva. Suknelė gražiai gula ant kūno, yra ir pakankamai gražiai atkirpta, kad užtektinai priglustų, užtektinai būtų laisva. Tai leidžia laisvai judėti, puikiai atrodyti. Taigi, manau, žiemą pasitiksiu su šiuo maloni pirkiniu. Be to, mano asortimente atsiranda ir dar viena šilta vilnonė suknelė – ruda su langeliais. Gal kažkas pasakytų, kad ji yra vintažinė, jeigu tas terminas dar tebėra vartojamas. Tačiau man tai tiesiog patogi, trumpa suknelė, su kuria atrodysiu gerai.

Vasaros dvelksmas

Žinoma, kad ir kaip myliu žiemą ir žieminius drabužius, negaliu ignoruoti fakto, jog dabar yra vasara. Taigi, nusipirkau ir šį tą karštiems vakarams. Pirmoji suknelė yra tiesiog gėlėta, galbūt kažkiek hipiška, su ja jausiuosi labai laisvai ir galėsiu vykti į festivalius. Kita, melsva ir lengvo audinio, puikiai man tiks tada, kai teks keliauti į draugių mergvakarius, vestuves bei kūdikių krikštynas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *