Kas geriau: vidaus ar lauko baseinai?

Namuose įrengiami baseinai siejami su aukšta gyvenimo kokybe ir prabanga, sveiku gyvenimo būdu ir komfortu. Priklausomai nuo individualių pageidavimų, pirkėjams siūlomi tiek vidaus, tiek lauko baseinai. Abu pasirinkimai turi savų privalumų ir trūkumų. Lauko baseinai padės kurti namų eksterjerą ir suteiks išskirtinės prabangos. Vis dėlto, tokie baseinai nėra praktiškas sprendimas žiemos metu. Vidaus baseinai gali būti naudojami visus metus, tačiau paprastai jie yra mažesnių išmatavimų, todėl rekomenduojami nedidelės šeimos poreikiams.

Įvertinkite išlaidas

Jei nusprendėte įsirengti baseiną, pagalvokite, kiek išlaidų šiam pirkiniui galite skirti. Pats baseino įrengimas pareikalaus nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Viskas priklauso nuo jūsų išsikeltų idėjų ir poreikių. Bet kuriuo atveju, nepriklausomai nuo to, kokio dydžio baseiną rinksitės, nepamirškite, kad jo priežiūrai reikės nuolatinių investicijų. Baseinui būtina filtravimo įranga ir vandens dezinfekcijos priemonės. Dėl konkrečios baseino priežiūros būtina pasitarti su šios srities profesionalais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės pasirinkti tinkamiausią baseino įrangą bei chemiją. Nepamirškite laikytis gamintojo ir pardavėjo pateiktų rekomendacijų.

Vidaus ir lauko baseinų skirtumai

Lauke montuojami baseinai paprastai yra didesnių išmatavimų, skirti laiko leidimui su šeima ar draugais. Populiariausias variantas – plaukimo baseinai. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, galima rinktis įvairaus gylio baseinus arba žemėjančias konstrukcijas, kuriose laisvą laiką gali leisti tiek plaukti nemokantys vaikai, tiek vyresni asmenys. Populiariausi plaukimo baseinai gaminami su betoniniu pagrindu. Nors tokio baseino įrengimas reikalauja gana didelių investicijų, šis sprendimas vertinamas dėl savo ilgaamžiškumo ir patikimo naudojimo. Klientams pageidaujant, vienoje iš baseino dalių gali būti įrengiama masažinė įranga. Daugiausiai klausimų kelia lauko baseinų priežiūra šaltuoju metų laiku. Primename, kad modernios uždangos ir vandens šildymo sistemos leidžia maksimaliai prailginti baseino naudojimo trukmę (iki 10 mėnesių ar ilgiau).

Vidaus baseinai vertinami dėl savo praktiškumo ir mažesnės kainos. Tiesa, šiems baseinams reikalinga papildoma vidaus erdvė. Siekiant realizuoti individualius pirkėjų poreikius, vidaus baseinai gali būti įvairių išmatavimų ir paskirčių, tačiau populiariausias sprendimas namams – masažiniai SPA baseinai, skirti atsipalaidavimui, kraujotakos gerinimui ir imuniteto stiprinimui.

Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo, lauko ar vidaus baseino tipo, jums bus reikalinga profesionali baseinu iranga, užtikrinanti maudynių zonos komfortą, patogumą ir ilgaamžiškumą. Bendraukite su rinkoje vertinamais pardavėjais, galinčiais pasiūlyti profesionalią techniką. Pasidomėkite įrangos naudojimo sąlygomis, garantijomis ir priežiūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *