Trys akių vokų operacijos atvejai

Plastikos chirurgai galėtų tiksliai pasakyti, kada reikalinga akių vokų operacija, o kada ji nebūtina. Visgi, ne tir tada, kai ji nebūtina, ji vis tiek gali būti atliekama, pacientui pageidaujant tobulesnės išvaizdos.

Kai operacija būtina

Kai kurie žmonės genetiškai turi labiau užkritusius akių vokus, nes tokia jų giminės išskirtinė savybė. Galbūt taip, kaip atrodo užkritę akių vokai pas dukrą, taip pat atrodė pas mamą, o gal tėvą, o gal senelį. Tačiau tai nebūtinai reiškia, kad bus norima atsisakyti šio giminės bruožo ir išsioperuoti akių vokus. Ši operacija gali būti pasirinktinai atliekama arba ne. Visgi, operacija yra būtina tada, kai akių vokai yra tikrai regėjimo problema. Kai jie jau nebe vizualiai, o fiziškai trukdo žmogui. Tokiais atvejais, gydytojai gali netgi išduoti siuntimą, ir tada žmogus pasidarys operaciją, kad galėtų geriau matyti. Paprastai jos prireikia tada, kai žmogus, turintis tą genetiką, dar į senatvę iš viso pajunta, kad vokai tiesiog kriste krenta žemyn. Tuomet toks akių vokų pakėlimas labai pagerina gyvenimo kokybę. Kartu

Nebūtinas būdas patobulinti akių formą

Kai nėra būtina, bet žmonės tai daro dėl estetinių priežasčių, tada taip pat gali būti koreguojama akių vokų formų. Jeigu jie yra užkritę, reikėtų paminėti, tai šiek tiek nulemia ir žmogaus mimiką. Žmogus gali atrodyti labai įvairiai, o jo veidas bus tarsi kažkokia kaukė, kurią galima pratempti arba suspausti, su apgalvotu chirurgo peiliu. Tačiau žmogus pats kartais net negali tiksliai pasakyti, kokio būtent rezultato tikisi. Visgi, chirurgai ir grožio specialistai dažniausiai yra patyrę ir puikiai žino, ko nori žmonės. Jie svajoja apie klasikinius bruožus, apie dideles akis.

Atvejis

Štai Monika, kuri sako, kad jai atlikta akių vokų operacija pagaliau leidžia džiaugtis savo išvaizda. „Aš visada buvau nepatenkinta savo akimis. Sakydavau, kad atrodau kaip šuo šerpėjus, kurio akys taip pat užkritę ir neleidžia sukurti jokios kitos mimikos veide nei tos, kurią suteikia tokia akių vokų forma. Kai kartą teko dirbti su viena estetinės lazerinės klinikos sistema, susipažinau netyčia ir su ten atliekamomis procedūromis. Sužinojau, kad akių vokų operacija kaina nėra labai brangi – tai viso labo standartinės chirurgijos kaina. Taigi, aš nusprendžiau, kad man reikėtų šį kartą ne važiuoti atostogauti į Egiptą, o tiesiog išsioperuoti akių vokus, o tada galėsiu džiaugtis gražia savo išvaizda“, – prisimena Monika.

1 mintis apie “Trys akių vokų operacijos atvejai”

  1. Manau jeigu nori, tai ir gražiniesi. Užkritę vokai gali būti net pavojingi regėjimui! Aš operavausi vokus. Dar tobulinausi pilvą ir krūtinę po gimdymo. Taip pat prasidėjus klimaksui pradėjau labai prakaituoti ir susileidau dabar botulino nuo prakaitavimo, tai labai patenkinta jaučiuosi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *