Protingas vonios kambario planavimas

Norėdami protingai suprojektuoti ir išplanuoti vonios kambarį, reikės, kad ir skalbimo mašinų remontas būtų jau atliktas, ir baldų išmatavimai visi žinomi. Turite žinoti, kokius daiktus iš tiesų turite, kad galėtumėte protingai juos išdėlioti. Taigi, protingas skalbimo mašinos pastatymas vonioje ir visos vonios interjero sprendimų priėmimas – svarbus dalykas.

Eilės tvarka

Pirmiausia planuojant vonios erdvę reikėtų galvoti apie eiliškumą. Kas po ko naudojama. Taip kaip virtuvėje nestatome vienoje vietoje viryklės, o tolimiausiame kampe darbo stalų, taip ir vonioje paprastai viskas būna išdėstyta kuo patogiau. Pavyzdžiui, šiukšlių dėžė stovi prie pat tualeto ir spintelėje po kriaukle. Virš vonios ar dušo kybo nedidelė lentynėlė, į kurią galima sudėti visus buteliukus ir kempines, kad maudymosi metu būtų patogu. Būtų nesąmonė, jeigu tai kabotų maudymosi metu nepasiekiamoje vietoje. Prie skalbimo mašinos turi būti padėtos skalbimo priemonės ir skalbinių krepšys. Rankšluosčiai turi kaboti prie kriauklės ir prie vonios, kad visada, esant šlapiam, nereikėtų varvinti kelių metrų iki rankšluosčio. Logika ir planavimas yra auksinis raktas į teisingą vonios interjerą.

Daugiafunkciškumas

Voniai nereikia daug erdvės, nes mes ten užtrunkame trumpai. Todėl galima visada apie viską mąstyti labai praktiškai ir siekti to, kad kiekvienas daiktas gerai funkcionuotų ir net atliktų kelias funkcijas. Pavyzdžiui, skalbimo mašina taip pat gali virsti ir spintele, jeigu virš jos dar sumontuosime tam tikrą stalo viršų. Tuomet net ir įjungus centrifugą, nuo jos niekas nenuvirs. Be to, susidėti daiktus ne ant pačios skalbimo mašinos, o ant stalo virš jos yra patogiau, nes jis galbūt eis iki pat sienų, taigi, nereikės baimintis, kad per plyšį visi daiktai nukris. Taip pat taupyti vietą galima ir vonios sąskaita. Galima vietoje jos montuoti dušą, o dušui net nebūtina dušo kabina. Pakanka sumontuoti skylę grindų apačioje, o paskui tą skylę sutvarkyti taip, kad ji turėtų nuolydį ir į ją gražiai tekėtų visas vanduo. Kabinos nereikia, pakanka pakabinti dušo užuolaidą, kurią, esant reikalui, galima nustumti, ir atsiras daug vietos.

Šviesa ir spalvos

Jeigu vonia maža, ją optiškai praplės šviesa bei ryškios, šviesesnės spalvos. Jeigu vonia didesnė, tuomet reikėtų neslėpti jos tamsoje ir taip pat nepagailėti investuoti į apšvietimo montavimą. Iškart pamatysite, kad turite didžiulį komfortą. Tada galima ir minkštą krėslą vonioje pastatyti, kad būtų jaukiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *