Pinterest interjero dizaino tendencijų apžvalga

Vis pasigirstat nuogąstavimų, kad interjero dizainas šiais laikais tampa vienodas visose šalyse, visuose namuose. Ir tvarką dabar bei madas diktuoja jau nebe tam tikri interjero dizaino namai, o tokie socialiniai tinklai bei platformos kaip Pinterest. Šios platformos įtaka tikrai didelė. Tad mes siūlome pažvelgti, ką dažniausiai propaguoja Pinterest, ir kokių idėjų iš čia žmonės semiasi.

Augalai

Net ir interjero dizaineriai pasakytų, kad namų augalai namus labai pagyvina, pagražina, tačiau reikia mokėti juos pasirinkti. Taigi, vienas iš dalykų, kuriuo žmones užkrėtė socialinės medijos – tai žalių augalų manija baltame fone. Mes prisimename vaikystę, kuomet mamos augindavo gėles keramikos moliniuose vazonuose, iš kurių byrėdavo žemės, tad jie būdavo įdėti į maistinę lėkštutę. Prisimename ir močiutes, kurios augindavo gėles grietinės indeliuose. O mes matome augalų auginimą taip, kaip mums diktuoja interjetas: ir tai visuomet yra balti vazonai specialiuose metaliniuose stovuose, arba tiesiog ant lentynų. O tuose stovuose yra žali augalai. Ir taip visada stovi grupėmis po kelis. Todėl naujuose interjeruose visada pamatysite tokias surinktų augalų kompozicijas.

Senovinės lempos

Dabar interjero dizainas yra smarkiai veikiamas vadinamųjų vintage tendencijų, kada įkvėpimo semiamasi iš praeities, ypač, kuomet viskas buvo natūraliau. Taigi, madingos tik skaidraus stiklo senovinės lemputės, su šiltu geltonu metalo siūlu viduje. Lempų gaubtai dažnai taip pat primena senovę ir yra metaliniai.

Medinis stalas

Šiuolaikiniai interjero dizaineriai jau net nepašyti žino, kad žmonės namuose norės kuo daugiau medinių elementų. Ne plastikos, stiklo ar gumos, o būtent medžio, ir netgi tikro medžio, o ne imitacijos jie norės. Labai populiarūs didžiuliai mediniai stalai su, pavyzdžiui, juodomis metalinėmis kojomis. Tai gali būti didelis valgomojo stalas arba svetainės. Aišku, kai tokie stalai atsidurs pas kiekvieną žmogų namuose, jie nebebus tokie gražūs.

Retro minkšti baldai

Ne visada paprasta apibrėžti, kas yra retro baldai, tačiau juos pamatę suprastumėte iškart. Dabar madoje retro minkšti foteliai, minkštasuoliai. Būtent minkštasuoliai, o ne sofos. Tai kietus ir minkštus elementus suderinantys baldai. Tiek fotelis, tiek minkštasuolis turi aiškią geometriją turinčias kietąsias karkaso dalis ir vienspalvę tamsaus aksomo, ryškią minkštą dalį. Tai baldai, kurie dabar derinami šiuolaikiniame interjere. Tiesa, visos šios tendencijos jau darosi nebesuderinamos su anksčiau vyravusiu skandinavišku minimalizmu ir baltos spalvos sterilumu, kuris šiek tiek vargina žmogų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *