Apie auto šviesų gedimus ir kelių eismo taisykles

Jūsų automobilio xenon lemputes turi veikti gerai. Kai kurios apšvietimo sistemos automobiliui yra privalomos, o jeigu jos neveikia – negalima tęsti kelionės. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad užtikrintumėte saugumą kelyje ir niekam nekeltumėte grėsmės?

Priekinių trumpųjų žibintų svarba

Visų pirma, xenon lemputes d1s gali būti tai, kas tikrai svarbu. Užtikrinkite, kad automobilyje veikia visos pagrindinės šviesos. Svabru, kad veiktų priekiniai pagrindiniai žibintai. Tamsiuoju paros metu negalima tęsti kelionės, jeigu neveikia priekinis kairysis žibintas. Kitu atveju, privalote įsijungti rūko žibintą toje vietoje, o jeigu tokio neturite – tada pasijungti avarinę šviesų signalizaciją, ir su tokiomis šviesomis važiuoti iki artimiausios remonto vietos. Jeigu važiuosite kažkaip kitaip, o jus pamatys kelių policija, gali grėsti bausmės. Kodėl taip svarbu, kad veiktų būtent kairysis priekinis žibintas? Todėl, kad tai yra žibintas, kuris tamsoje nurodo jūsų auto transporto priemonės gabaritus. Tolimąsias šviesas negalite naudoti gabaritams nurodyti, kadangi jos akina kitus vairuotojas.

Galinių gabaritinių šviesių būtinumas

Ta pati situacija yra ir su galinėmis gabaritinėmis šviesomis, mat joms taip pat yra būtina tokia pagalba. Jeigu negalite sutvarkyti galinių gabaritinių šviesų, turite įsijungti avarinę signalizaciją. Gal sakysite, svarbu, kad veiktų kairysis gabaritinis žibintas. Bet tai netiesa. Kadangi gal jūs važiuojate magistrale ar greitkeliu, kur yra daugiau eismo juostų, ir gal jus lenks persirikiuodamas vairuotojas iš dešinės – jis taip pat iš galo turi gerai matyti automobilio gabaritus. Dėl to privalote pasirūpinti, kad viskas būtų gerai su šviesomis.

Ką gali pakeisti antirūkinės lempos

Svarbu atkreipti dėmesį ir į šį nestandartinį dalyką – priešrūkines šviesas. Jos nėra būtinos, tačiau šios šviesos meta spindulį plačiu kampu, dėl to padeda apsišviesti kelią, esant labai blogoms oro sąlygoms, kai įprastas apšvietimas neužtikrina gero matomumo. Tačiau, jeigu sugedo minėtosios būtinos galinės gabaritinės šviesos arba priekiniai žibintai – tuomet galite vietoje viso to naudoti antirūkines šviesas, jeigu jos įstatytos šonuose, o ne kaip nors viena per vidurį.

Neleistini sprendimai, norint pakeisti sugedusią šviesą

Ko negalima daryti su šviesomis? Negalima važiuoti ant ilgų šviesų, jeigu tai akina kitus vairuotojus. Negalima ilgomis šviesomis pakeisti sugedusių gabaritinių. Negalima apskritai ignoruoti to, kad kažkas sugedo su šviesomis, nes tai gali tapti baisios avarijos priežastimi. Ir taip pat negalima važinėti, kai neveikia avarinė signalizacija šviesų, nes ji labai svarbi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *