Paskolų refinansavimas – gelbėjimosi ratas mestas pačių institucijų!

Prasidėjus didžiuliam paskolų ėmimo bumui, kuomet į rinką atėjo dar niekam neregėta paslauga – greitieji kreditai, daugelis žmonių beatodairiškai tuo naudojosi neatsižvelgdami į savo finansines galimybės. Jie nieko negalvodami tiesiog graibstyte graibė paskolas, tačiau nebuvo užtikrinti ir net nesidomėjo savo pačių gerovei ar jie tas paskolas sugebės grąžinti, kokio dydžio paskolas jie gali imti ir taip pat neanalizavo daugelio kitų reikšmingų bei svarbių su paskolomis susijusių klausimų. Būtent tai ir palydėjo juos ties didžiulėmis finansinėmis problemomis, kurių jie nebesugeba išspręsti. Bankai savų pinigų prarasti bei veltui dalinti nenori, todėl pasitelkia antstolius, kad galėtų išsireikalauti teisėtų pinigų, o tuo tarpu patys neatsakingi klientai nebežino iš kur traukti pinigus ir kaip jiems nusiimti šia kilpą. Matydami bankai, kad nieko doro iš to neišeina, patys metė gelbėjimosi ratą ir įgyvendino naują paskolų rūšį – paskolų refinansavimas.

Paskolų refinansavimas – kaip, tarkime, pateikta šių kreditorių pasiūloje www.okreditas.lt – yra skirtas būtent žmonėms, kurie neatsakingai prisigraibstė daugybę paskolų ir po to nebeišmato kaip iš viso to suktis. Principas šios paskolos rūšies yra labai paprastas. Bankas atsižvelgdamas į visus finansinius įsipareigojimus bei padėties keblumą suteikią naują paskolą daug palankesnėmis sąlygomis, kad ne tik galėtumėte atlikti prieš tai prisiimtus finansinius įsipareigojimus, tačiau ir sugebėtumėte grąžinti naujai pasiimtą paskolą. Tokiu būdu bankai siekia padidinti bendradarbiavimą su klientais ir pagerinti esamą situaciją, kad nereikėtų griebtis kraštutinumų, kurie nėra naudingi nė vienai pusei.

Daugelis žmonių mano, kad bankai vienu ar kitu atveju nieko nepralaimi, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Nors bankams antstoliai ir yra mažiau skausmingas nei jų klientams, tačiau vis tiek nemaloni procedūra, kurioje yra daug biurokratijos, o už paslaugą taip pat reikia susimokėti. Tai reiškia, kad bankas neatgauna šimtu procentų visų pajamų, kuriuos išieško antstoliai, nes dalį procentų kaip už suteiktas paslaugas pasiima jie patys. Turėtumėte labiau pasitikėti bankais ir stengtis bendradarbiauti su jais, nesvarbu kokioje finansinėje situacijoje esat. Tik bendradarbiavimas veda prie geriausios išeities, o juk būtent to abi šalys ir siekia.

Taigi, jeigu jau taip nutiko, kad neapdairiai ir neapgalvotai prisiėmėte paskolų, kurių nebesugebate grąžinti, paskolų refinansavimas yra geriausias gelbėjimosi ratas mestas pačių bankų. Nebūkite pasyvus ir stenkitės bendradarbiauti, nes tik tokiu būdu galėsite atrasti geriausią išeitį. Nė viena puse nenori griebtis kraštutinumų ir siekti blogiausio, todėl nesvarbu kokia bloga situacija bebūtų, nenuleiskite galvos ir stenkitės tartis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *