Naujos durys naujam gyvenimui

Paskutinis mūsų namų remonto žingsnis – puikios naujos medines durys. Jas įstatė užvakar, o šiandien mes jau persikėlę gyvename tokiame bute, apie kurį seniai galvojome.

Nuo langų iki durų

Remontas buvo planuotas jau seniai. Jeigu sakoma, kad yra aprengiamas žmogus nuo galvos iki kojų, o dalykai išvardijami nuo A iki Z, tai čia sakyčiau, kad remontas vyko nuo langų iki durų. Tikrai smagu, kad dabar galime džiaugtis tokiomis puikiomis pasekmėmis šio remonto. Pakeisti mediniai langai, sudėtos naujos medines durys, pakeistas stogas, taip pat labai daug padaryta remonto darbų pačiame viduje kambary.

Interjeras – jaukus ir senoviškas

Išties turiu pasakyti, kad interjere yra daug naujovių ir pakeitimų. Kai čia atsikraustėme, tai buvo tik kažkokio senobuvusio gyvenimo liekanos. Norėjosi viską susikurti taip, kad būtų mums, pagal mus.

Kodėl dėjome būtent medines duris? Todėl, kad visas interjeras to prašėsi. Norėjome, kad būtų kuo jaukiau. Kad visi galėtume sėdėti ratu aplink eglutę, kai to norėsis, ir laukti Kalėdų. Kad židinyje visada smagiai spragsėtų malkos. Kad namuose būtų taip jauku, kaip jauku būna tikruose namuose. Kiekvienas pasakys, kad svarbiausia yra žmonės. Viskas priklauso nuo to, kas tame name gyvena, su kuo tu daliniesi vienu stogu. Tačiau, kai jau žmones turi, o juos aš turiu, tada ima rūpėti kiti dalykai. Gyveni tik vieną kartą, reikia gyvenimo nešvaistyti. Jeigu gyventi, tai tokioje aplinkoje, kokioje iš tiesų tau būtų labai malonu, labai gera. Todėl ir tų namų norėjosi tokių jaukių.

Sienos iš lentučių su senais klasikiniais tapybos paveikslais – man tai tolygu tobulybei. Kas dar? Dar labai gražus ir, tikiuosi, kitiems irgi patinkantis stalas. Tai sendinimo technikos, pritaikytos negražiems baldams paversti stilingais. Taip pat kelios žvakidės, kad visada galėtume pabūti ne tik prie baltų lempų, bet ir dailių žvakių šviesos. Kas dar? Dar ir tikrai dailūs, mums itin gerą įspūdį darantys pakabukai ant sienų. Ir žinoma, didelės knygų lentynos. Nes būtent jos daro namus tokius jaukius, nekasdieniškus. Norisi juose išbūti kuo ilgiau, norisi pasidžiaugti tokiu gyvenimu ir to gyvenimo aplinka. Aišku, mediniai langai, senoviškos gražios durys – tai irgi komponentai, kurie padeda sukurti tuos namus tokius, kokių norisi. Kalėdos artėja ir namų remontas jau baigtas. Su džiaugsmu puošiame eglutę, nuostabu, kad čia ir gyvensime toliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *