Mašinų verslas ant savo kiemo

Ne vienam mažesnio miesto gyventojui yra puikiai pažįstamas toks verslas, kai vykdomas automobiliu supirkimas, o vėliau tiesiog čia pat, savame garaže, ant savo kiemo, yra sutaisomi automobiliai. Toks automobiliu supirkimas Vilniuje paprastai yra kiek retesnis reiškinys, tačiau mažesniuose miestuose tai vyksta nuolat. Kaip tai vyksta?

Kur gauti automobilį

Yra vietų, kur visi žino, jog yra vykdomas automobiliu supirkimas. Tos vietos tiesiog konkuruoja su žmonėmis, kurie užsiima mašinų šiuo verslu. Iš tiesų, jie patys turi surasti, suieškoti kažkaip žmones, kuriems nutikus eismo įvykiui tenka atsisakyti savo įprastų ratų. Tai nebūna lengva, tačiau padaryti vis tiek įmanoma. Ypač tai realu tampa tada, kai lietuviai keliauja į užsienį ir iš ten parsigabena dideles priekabas su tokiais automobiliais. Visokių spalvų ir markių, šie automobiliai yra kaip feniksai iš pelenų prikeliami naujam gyvenimui. Kai važiuojama greitkeliu, dažnai matome vilkikus, tačiau dažniausiai jie turi uždarus krovinius, kažką kažkur gabena, gal į parduotuves. Pamatyti vilkiką su automobiliais jau yra labai sunkus uždavinys. Tačiau seniau, dar prieš 20 metų, vos tik atsiradus Nepriklausomybei, tokių vilkikų buvo labai daug. Ir visi pavydėjo toms šeimoms, kur vyras veždavo mašinas iš užsienio. Viena vertus, ta šeima turėdavo dideles pajamas, kita vertus, dar ir šiaip kokių įdomių dalykų parveždavo iš užsienio, kai čia jų būdavo deficitas.

Taisymas

Daug tokių žmonių, kurie užsiima mašinų varymu, turi namuose garažą. Tame garaže gali kažką taisyti, pavyzdžiui, tai gali veikti tiesiog kaip koks auto servisas. Su tuo servisu galima rasti daug visokių gerų dalykų, nes čia yra patogi vieta iš nenaudojamo automobilio padaryti dar visai gerai važiuojančią ir vežančią mašiną.

Pardavinėjimas

Aišku, kad jeigu parduotumėte tokį patį neveikiantį, tai automobiliu supirkimas Vilniuje veiktų taip pat, ir būtų galima pasidžiaugti, kad taip gerai galima parduoti seną metalo laužą. Taip pat yra dar ir tokių vietų, kur vyksta jau sutaisytų, važiavimui tinkamų automobiliu supirkimas. Tai yra kompanijos, kurios vėliau kažkokiais būdais tas mašinas parduoda žmonėms, kurie kaip tik ir ieško tokių mašinų. Tačiau tai nėra jau toks populiarus dalykas. Daug dažniau žmonės, kurie taiso mašinas, patys prieš tai jas ir suranda, kam parduoti. Arba, kai jau būna pataisyta, pardavinėja per skelbimus visokius, kartais vis dar važiuoja į turgų parduoti.

1 mintis apie “Mašinų verslas ant savo kiemo”

  1. Mašinų verslas ant savo kiemo jau seniai atgyventas dalykas, dabar verslas nebestovi vietoje, o dažniausiai persikelia į internetą ar įvairias programines sistemas. Net ir logistikos kompanijos verslo valdymui seniai jau yra pradėjusios naudoti logistikos valdymo sistemas, taigi prekyba ant kiemo tinka nebent pardavinėjant savo nuosavą produktą, bet ne pastoviai prekybai.
    http://www.terralogistics.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *