Minkšti kampai – puikus būdas suteikti šilumos ir jaukumo bet kuriam kambariui!

Minksti kampai – puikus būdas suteikti šilumos ir jaukumo bet kuriam kambariui! Jie puikiai tinka skaitymo kampeliams, televizoriaus žiūrėjimui ar tiesiog prisiglaudimui prie geros knygos. Tačiau minkšti kampai taip pat gali būti puikus būdas suteikti kambariui vizualinio įdomumo. Jų būna įvairių formų, dydžių ir spalvų, todėl galite rasti tokį, kuris atitiktų jūsų stilių. Be to, juos gana lengva pasidaryti patiems, todėl galite sutaupyti pinigų ir išgauti norimą išvaizdą. Šiame straipsnyje parodysime, kaip apmušti kampą, ir pateiksime keletą patarimų, kaip pasirinkti tinkamą audinį ir stilių savo erdvei.

Pasirinkite audinį

Baldai namuosePirmiausia turite nuspręsti, iš kokio audinio norite, kad būtų pagamintas jūsų kampas. Galite rinktis iš daugybės skirtingų audinių, įskaitant medvilnę, liną, poliesterį, dirbtinį kailį ir dirbtinę zomšą. Kiekvienas audinys suteiks kampui skirtingą išvaizdą ir pojūtį, todėl svarbu pasirinkti tokį, kuris tiktų jūsų kambariui. Pavyzdžiui, jei apmušate kampą vaiko kambaryje, poliesteris yra daug geresnis audinio pasirinkimas nei zomša, nes jis patvaresnis ir lengviau valomas. Jei apmušate svetainės kampą, galbūt norėsite rinktis zomšinį audinį, kad erdvei suteiktumėte daugiau atsipalaidavimo įspūdžio. Jei nežinote, nuo ko pradėti, apsvarstykite kitus kambaryje esančius audinius ir pasirinkite tokį, kuris juos papildytų. Arba galite tiesiog išsirinkti patinkantį audinį ir pažiūrėti, ar jis dera su likusia kambario dalimi. Jei apmušate skaitymo kampelio kampą, gali būti gera idėja pasirinkti šiek tiek prislopintos ir neutralios spalvos audinį. Tačiau jei kampą apmušate svetainėje ar kitame kambaryje, kuriame mėgstate pramogauti, puikiai tiks spalvingesnis audinys.

Sukirpkite audinį

Jei apmušate kampą, kuris jau turi rėmą, būtinai išmatuokite rėmą ir pasigaminkite tinkamo dydžio audinio gabalėlius. Jei apmušate minkštą kampą, kuris neturi karkaso, pirmiausia turėsite išmatuoti ir išsikirpti audinio gabaliukus. Minkštam kampui iš dviejų pusių reikės išmatuoti ir iškirpti tris audinio gabalus: vieną gabalą kampui viršuje ir du gabalus šonuose. Šios dalys bus sulenktos ir pritvirtintos prie kampo karkaso. PATARIMAS: matuodami audinio gabalėlius, būtinai palikite pusę colio audinio pertekliaus, kad galėtumėte padaryti klaidų. Norėsite kuo tiksliau iškirpti audinio gabaliukus, kad jie geriausiai tiktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *