Maitinimo kėdutės – patogiems pietums

Atrodo, kad jūsų vaikelis dar tik vakar atkeliavo į šį pasaulį. Ilgą laiką maitinote jį mamos pienu priglaudę prie krūtinės. Tačiau vaikai greitai auga ir užsimano kitokio maisto. Tada prasideda didieji skonių atradimai – duodate paragauti įvairių tyrelių ir košelių. Kad visas maitinimosi procesas būtų patogus ir smagus, reikalingos maitinimo kėdutės. Jos pamažu padės išmokti vaikui valgyti savarankiškai. O juk mokytis turi būti kuo paprasčiau ir smagiau.

Šių baldų būna įvairių rūšių, o kaip išsirinkti geriausią?

  • Pats populiariausias variantas yra aukštos maitinimo kėdutės, turinčios padėklą. Padėkliukas pasitarnaus padėti maistelį šalia vaiko, kad jis pats jį patogiai pasiektų. Labai patogu tai, kad yra reguliuojamas aukštis, padėkliuko padėtis. Todėl tokia kėdutė bus patogiai pritaikoma bet kokiam vaikui. Tokia kėdutė gali būti ir plastikinė, ir medinė. Išsirinkite tokią, kuri jums labiau patinka. Nuo plastikinių paviršių nešvarumai nusivalys lengviau, o juk mažylis besimokydamas savarnakiškai valgyti tikrai išsiteplios.
  • Tikrai apsimoka pamąstyti apie dviejų dalių kėdutę. Tai labai patogus baldas, nes gali būti sumontuojamas dvejopai – kaip aukšta maitinimo kėdutė ir kaip stalelis su kėdute. Juk taip patogu turėti dar ir vietą, kur vaikas galės ramiai piešti arba tiesiog paaugęs valgyti prie savo paties mažo stalelio. Tokių kėdučių taip pat būna medinių arba plastikinių.
  • Paprastesnis variantas gali būti prie paprastos kėdės primontuojama nedidelė kėdutė. Tai labai kompaktiškas ir pigesnis variantas. Be to, tokį baldelį paprasčiau pristumti prie bendro stalo. Nors jūsų vaikelis turės savo padėkliuką maistui, tačiau vistiek patogiai valgys kartu su visa šeima. Tokią kėdutę nebūtina tvirtinti prie paprastos kėdės. Tai labai patogu iškylaujant. Tiesiog pastatykite tokią nedidelę kėdutę ant žolės ir skaniai kartu pavalgykite. O ir gabentis ją nėra sudėtinga dėl kompaktiško dydžio.
  • Jeigu norite, yra minkštas pastarosios kėdutės variantas. Tokią labai paprasta nešiotis su savimi specialiame krepšyje. Galbūt naudoti ją kasdien nėra geras sumanymas, nes čia nėra padėkliuko, be to medžiaginė kėdutė sunkiai išsivalys. Tačiau keliaujant į kavinę ar restoraną, toks dalykas taps labai parankus.

Maitinimo kėdutės gali būti dar įvairesnės. Svarbiausia išsirinkti patogiausią variantą jums ir jūsų atžalai. Didelį kėdučių pasirinkimą rasite: www.1a.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *