Kompaktiška vonia gali būti stilinga

Kartais vonios kambarėliui lieka mažiausiai ploto, vos keli kvadratiniai metrai. Tačiau ir juose gali išsitekti gražūs vonios baldai, įvairios interjero detalės iš Domus galerija ar kitų vietų, siūlančių rinktis stilingą ir patogų pasirinkimą. Taigi, jeigu turite tik porą kvadratinių metrų ar šiek tiek daugiau, nepasmerkite savo vonios kambario per anksti. Protingai apgalvojus, joje viskas gali būti labai gražu.

Funkcionali dušo kabina

Pirmiausiai jums galbūt suskausta galvą – o kur reikės dėti visus tuos baldus, kuriuose galėtų būti dušas? Kaip reikės susitvarkyti su tokia situacija, gal visai nebus kur išsimaudyti? Reikia pastebėti, kad vonios baldai gali būti pritaikyti ir didžiausioms baronų vonioms, ir mažiems kompaktiškiems kambarėliams. Tad ir jūsų vonia tikrai ras sprendimą, kaip sukurti maudymuisi, prausimuisi erdvę. Vienas iš būtų tą padaryti – įsigyti dušo kabinos užuolaidą, ją pasikabinti kampe, o grindis pasidaryti nuožulnias, su kanalizacijos skyle žemiausioje vietoje. Viskas labai paprasta. Kai maudysitės, vanduo tekės į tą skylę, būsite užsitraukę užuolaidą. Kai baigsite, ją nustumsite į šalį ir erdvės padaugės. Taigi, tai toks paprastas būdas sukurti dušo kabiną ten, kur jos tarsi nėra. Patikėkite, tai irgi tikrai nuostabus būdas išlaikyti erdvę vienu metu, ir turėti puikiausią pasirinkimą.

Klozetas ir čiaupas

Tokie vonios baldai kaip klozetas yra būtini. Čia jau kažkaip kitaip neišsiversi. Tačiau jeigu vietos labai mažai, gali josneliktų bidei pastatyti, o dauguma higienos reikalavimų besilaikančių žmonių paprastai nori ir šio įrengimo. Taigi, kuo pakeisime jį? Nesvarbu, ar jus aptarnaus Domus galerija, ar kiti pardavėjai, tačiau jums pakaks tiesiog ant sienos pritvirtinti čiaupą su žarnele – tarsi antrą dušo galvą. Tai sutaupys vietos, o ir lengva bus išplauti klozetą, kai to prireiks.

Išmanios spintelės

Galų gale, vienas svarbiausių virtuvės baldų – spintelės. Vieną jų tikrai kišite po kriaukle, tačiau dėl vamzdyno tūrio greičiausiai nebus labai daug vietos daiktams susidėti. Tad ten dėsite rečiau naudojamus, galbūt aukštus daiktus, pavyzdžiui, butelius su šveitimo, valymo priemonėmis. Galbūt padėsite ir kokį nors skudurą, kuris ten netrukdomas galės džiūti. Taip pat vieną perregimą, vielinę spintelę galėsite pakabinti tame kampe, kur susitveria dušo kabina. Joje laikysite šampūnus, kempines, dušo želes. Tai, ką naudojate maudantis. Ir virš kriauklės pakabinsite didžiausią spintelę su veidrodžiu, kurioje taip pat tilps nemažai jūsų daiktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *