Jeigu jums reikalingas oras pramonei, tuomet, atsižvelgdami į savo galimybes bei poreikius, veikiausiai norėsite pirkti arba nuomotis kompresorių. Tą šiais laikais padaryti visai nesunku, nes visą reikalingą informaciją galima surasti internete. Nuo ko pradėti?
Išanalizuoti, kokio kompresoriaus jums reikia
Kompresoriai gali būti labai nevienodi, su skirtingais galingumais, skirtingomis funkcijomis. Pagalvokite, ar jums reikės oro pramonei nuolat, ar tik kelis kartus. Jeigu tik trumpam, gal geriau tada nuomojami profesionalūs kompresoriai. O jeigu šis poreikis bus nuolatinis jūsų pramonėje, tuomet verčiau nusipirkti. Taip pat įvertinkite, ar reikėtų galingesnio, ar gražesnio, ar kokio dar. Prieš pradėdami ieškoti, pabandykite susirašyti keletą kriterijų, kurie jums atrodo svarbūs, tuomet greičiau išsirinksite, nes tuos, kurie neatitiks lūkesčių, iškart ignoruosite.
Rinktis stacionarų arba mobilų kompresorių
Kai jau pradėsite realią paiešką, reikės nuspręsti dėl kai kurių parametrų. Vienas iš jų bus, ar jums reikia stacionaraus kompresoriaus, ar tokio, kurį lengva persivežti, persinešti į kitą vietą. Jeigu planuojate kažkokį judrumą, galbūt tuomet geriau būtų rinktis mobilų, portabilų kompresorių. Jie gali būti su mažais ratukais, taigi, lengvai judėti paviršiumi, tiesiog riedėti. Taip pat kompresorius gali būti stacionarus – didelis stovintis agregatas kažkurioje erdvės vietoje. Jis gali būti netgi sumontuotas tam tikroje erdvėje.
Išsiaiškinti geriausius gamintojus
Kaip ir perkant kokią nors skalbimo mašiną ar automobilį, kompresorių rinkoje taip pat vertėtų pasidomėti, kas yra geriausi gamintojai. Žinodami keletą gerų gamintojų, galėsite laviruoti tarp pasirinkimų ir spręsti, ar rinktis brangesnį žinomo gamintojo kompresorių, ar pasikliauti kažkokiu pigesniu, ne tokiu žinomu variantu. Galite susidaryti sąrašą geriausių gamintojų, kurį lengvai iš pradžių rasite kur nors internete.
Rasti norimo kompresoriaus specifikacijas internete
Jeigu interneto parduotuvėje, kurioje planuojate pirkti, nėra kompresorių specifikacijos, ją vis tiek galite kažkur rasti. Blogiausiu atveju, pas gamintoją puslapyje. Kitu atveju, tiesiog kitose parduotuvėse. Ieškokite internete pagal dominantį kompresoriaus modelį ir rasite visą reikiamą informaciją.
Pirkti iš patikimo tiekėjo
Galiausiai, nepirkite iš nežinia kur. Nepirkite kompresoriaus turguje ar pagal skelbimus. Iškart rinkitės interneto ar realią parduotuvę, kuri specializuojasi būtent tokioje kompresorių prekyboje bei nuomoje. Tuomet galėsite įsigyti kokybišką gaminį, gauti ir reikiamą garantiją.
Išbandyti, ar tikrai veikia
Nebijokite skųstis ar reikalauti grąžinti pinigus, ar pakeisti prekę, jeigu ji veikia ne pagal planą. Nusipirkę patikrinkite, ar viskas gerai.