Gyvenimo Palangoje privalumai

Pasižvalgę po naujos statybos butų ir namų projektus už sostinės ribų, kituose miestuose, pamatysime ir statytoją Pajūrio terasos, kuris orientuojasi į mūsų nuostabųjį lietuviškąjį pajūrį, ir būtent ten kuria kažką gražaus ir naujo. Taigi, būtent čia, pajūryje, kyla nauji naujos statybos namai, ir būtent čia atsiranda naujos gyvenimo vietos. Norite čia gyventi? Sveikiname, jūs pralaužėte savo galvoje buvusį bloką, kad galima gyventi tik Vilniuje.

Apie Palangą

Nors apie kurortus mes kartais galvojame, kad tai specialiai kurorto tikslais sukurti miesteliai (pvz., Kulautuva), dar prie Smetonos laikų, pajūris, žinoma, turi kitą istoriją. Palanga kaip pajūrio gyvenvietė baltų žvejų buvo jau nuo senų laikų, gyvenviečių pėdsakai aptinkami iš prieš Kristaus laikų. Vėliau Palanga pirmą kartą minima 12 amžiuje, minint Palangos pilį. Taigi, tai nedidelis, bet senas miestas, turintis savo šaknis. Dabar tai yra vienas populiariausių kurortinių miestų ir tikrai populiariausias pajūrio kurortas Lietuvoje, kur nuolatinių gyventojų yra apie 15 tūkst. Tačiau vasarą viskas čia atrodo kitaip, kadangi privažiuoja milžiniški srautai turistų. Palanga unikali savo geografija, čia teka ir upeliai, ir yra kalvų, ir visur ošia nuostabūs atgaivinantys pušynai, puikiai išplėtotas turizmas. Yra geri dviračių takai, kuriais gali važiuoti palei visą pajūrį iki kitų miestų.

Gyvenimas prie jūros

Taigi, sakykime, jūs nusprendžiate gyventi Palangoje. Sveikiname. Jūsų jau laukia nauji kylantys namai su naujais puikiais butais. Galėsite čia gyventi kaip inkstas taukuose visą laiką. Gyvenimas prie jūros visada malonus, nuostabus ir žavingas. Čia sveikai kvėpuosite jodu, žinosite, ką iš tiesų reiškia vidinė ramybė ir laisvė.

Gyvenimas mažame miestelyje

Dar vienas privalumas jaunoms šeimoms – gyvenimo mažame miestelyje ramumas ir saugumas. Palangoje jūsų vaikai galės augti saugioje žalioje aplinkoje, būti visi tarpusavy pažįstami. Jums nebus neramu, kad megapolyje prie jūsų daugiabučio šlaistosi nepažįstamieji, nes čia visi vieni kitus pažįsta ir vieni kitiems padeda, ir tas dalykas yra tikrai reikšmingas.

Niekada nenuvertės turtas

Visada galima užsiimti sezoninis verslais: nuomoti būstą, atsidaryti kavinę, pardavinėti suvenyrus ar meną, kas jums labiau patinka. Taigi, turtas galbūt niekada taip ir nenuvertės kaip kokiame Dievo pamirštame bažnytkaimyje laukuose. Tai juk mūsų brangiosios jūros krantas, jūros turime tiek nedaug, todėl ir žmonių čia norinčių pailsėti visada yra labai daug. Visa tai leidžia jums užtikrintai pirkti naują butą Palangoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *