Būtina stovyklavimo įranga

Lietuvoje įvedus būtinąją karinę tarnybą karinė apranga bei kitos prekės armijai specializuotose parduotuvėse kur kas labiau išpopuliarėjo palyginus su praeitais metais. Nors kareiviams apranga bei būtina įranga yra suteikiama, tačiau kiekvienam norisi nusipirkti kažką asmeniškai sau, kas palengvintų pratybas miškuose. Kareiviška apranga populiari ne tik karininkų tarpe, bet ir tarp stovyklautojų bei žvejų, mat ji pasižymi ne tik puikiu spalvų susiliejimu su gamta, tačiau ir ypatingai praktiškomis medžiagos savybėmis. Todėl apžvelgsime ne tik karinės aprangos savybes, tačiau ir tai, ką reikėtų turėti su savimi stovyklaujant.

Besiruošiant stovyklauti

Aktyviems stovyklautojiems ar žvejams, kurie gamtoje praleidžia nemažą dalį laiko, rekomenduojame įsigyti kareivišką aprangą. Karinė apranga ar militaristinio stiliaus apranga ypač patogi, nevaržo judesių, padeda palaikyti tinkamą kūno temperatūrą bei nesugeria, o šalina prakaitą. Todėl ši apranga bus pati komfortabiliausia laiką leidžiant gamtoje ne tik dėl spalvų neutralumo, tačiau ir dėl savo išskirtinių savybių.

Ruošiantis ilgesniam žygiui gamtoje, būtina pasirūpinti kokybiška įranga stovyklavimui. Specializuotose armijai ir civiliams parduotuvėse galite rasti įvairių aukštos kokybės prekių skirtų stovyklautojiems. Palapinė, miegmaišis, kilimėliai ir antklodės yra svarbiausi daiktai, kurių kokybė gali užtikrinti gerą stovyklavimą, arba priešingai – sugriauti. Nerekomenduojame šių daiktų įsigyti paprastuose prekybos centruose, mat jie labiau tinkami vienkartinėms nakvynėms lauke, esant geroms aplinkos ir oro sąlygoms.

Armijai ir civiliams skirtose parduotuvėse stovyklavimui skirtos prekės garantuos aukštą kokybę, nors prekės, be abejo, bus kur kas brangesnės, tačiau tai ilgalaikė, o ne vienkartinė investicija. Šiose parduotuvėse palapinės bus tvirtos ir tinkamos atšiauriausioms sąlygoms, o orui pralaidi palapinės medžiaga tikrai neperšlaps užklupus lietui. Miegmaišis – tai pagrindinis jūsų miego kokybės užtikrintojas, todėl verta į jį investuoti pinigus. Perkant svarbu atkreipti dėmesį, kad jis nekauptų drėgmės, palaikytų šilumą, neleistų daugintis bakterijoms, nes tai gali ne tik kelti nemalonų kvapą, bet ir būti labai nehigieniška ir pavojinga. Perkant kilimėlį, kuris suteiks didesnį komfortą miegant, svarbiausias kriterijus renkantis būtų drėgmės nekaupimas bei šalčio netraukimas. Stovyklaujant šaltesniu metų laiku būtina pasirūpinti specialia antklode ir čia tikrai netiks paprasta antklodė, kurią naudojate namuose.

Kokybiška apranga bei įranga stovyklavimui garantuos jums malonų laiką bei gerą poilsį, todėl verta į ją investuoti

1 mintis apie “Būtina stovyklavimo įranga”

  1. Plaukiant baidarėmis ilgiau nei vieną dieną labai svarbu kokybiška turistavimo įranga. Tikriau nesinori tįsti sunkios palapinės, o dar blogiau, jeigu palapinė yra vandenui neatspario medžiagos…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *