Skelbimas su antrašte Parduodu mišką: kokią informaciją svarbu paminėti?

Ko gero, jau ne kartą teko girdėti, jog skelbimai yra ypač veiksminga priemonė tuomet, kai norite ką nors parduoti. Įdomu tai, jog skelbimas idealiai tiks visais atvejais, nepriklausomai nuo to, ką norite parduoti: retos veislės katiną ar jau dėvėtus drabužius. Ne išimtis yra iš miškas – jei norite parduoti pastarąjį, taip pat rinkitės skelbimus. Tik derėtų nepamiršti, jog tuo atveju, jei norite, kuo greičiau pasiekti tikslą, turėtumėte žinoti, kokią informaciją reikia paminėti skelbime. Taigi, kokia informacija turi būti jūsų skelbime tuo atveju, jei jo antraštė yra Parduodu mišką?

parduoda miškaSavaime suprantama, vienu svarbiausių reikalavimų išlieka pateikti aiškią bei tikslią informaciją apie mišką. Šią informaciją turėtų sudaryti tikslūs miško ploto duomenys, vieta, taip pat nepamirškite paminėti, kokie medžiai auga miške. Jei miškas mišrus, pateikite apytikslę procentinę medžių rūšių išraišką. Būtų idealu, jei be viso pridurtumėte, koks yra apytikslis medžių amžius.

Ne ką mažiau svarbu yra pateikti tikslią informaciją ir apie kitą elementą. Tai – miško kaina. Taigi, jei jūsų skelbimo tema yra parduodu mišką, būtinai nurodykite, kokią pinigų sumą pageidaujate gauti. Tiesa, kalbant apie miško kainą, dėmesį reikėtų atkreipti ir į dar keletą svarbių dalykų. Visų pirma, ar esate linkę derėtis? Jei planuojate suteikti žmonėms tokią galimybę, iš anksto apie tai užsiminkite skelbime. Dar vienas svarbus dalykas, susiję su miško kaina, yra galimybė pirkti mišką išsimokėtinai. Ar suteiksite žmonėms tokią galimybę? Jei taip, praneškite apie tai skelbime.

Ne ką mažiau svarbi informacija, susijusi su kontaktais. Atminkite, jog kuo daugiau kontaktų nurodysite, tuo lengviau potencialiems pirkėjams bus su jumis susiekti. Taigi, būtent todėl derėtų neapsiriboti vienu kontaktu – nurodykite jų bent keletą. Na, ir žinoma, prieš nurodyti juos, nepamirškite patikrinti bent keletą kartų – kaip rodo praktika, skelbimų autoriai neretai suklysta rašydami savo elektroninio pašto adresą ar telefono numerį. Jei norite, kad jums būtų skambinama ne bet kuriuo, o tik tam tikru paros metu, užsiminkite apie tai nurodydami tikslų laiką. Nepamirškite nurodyti ir savo vardo – tokiu būdu skambinančiajam bus lengviau užmegzti pokalbį.

Ne veltui yra sakoma, kad pirkti katę maišę – ne pats protingiausias pasirinkimas. Dėl pačių įvairiausių priežasčių, derėtų žmonėms suteikti galimybę apžiūrėti parduodamą mišką. Taigi, skelbime būtinai paminėkite, jog suteiksite tokią galimybę, taip pat informuokite žmones apie tai, kokiu būdu jie gali susitarti dėl vizito.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *