Prikelti seną kompiuterį naujam gyvenimui

Galbūt galvojate, kad jau joks laptop repair London nebepadės jūsų senam nešiojamam kompiuteriui, dėl to jį kišate į dulkėtą kampą ir tiesiog norite įsigyti kuo greičiau naują. Juk taip smagu apžiūrėti elektroninių parduotuvių turinį ir svajoti, kokį kompiuterį galėtumėte įsigyti. Tačiau tai ne visada būtina ir ne visada teisinga. Labai dažnai tinkamas laptop repair gali net ir seną nejudrų trantą prikelti naujam gyvenimui. Būkite pasirengę tą ir padaryti – viskas ir priklauso tik nuo jūsų ir to, ar norėsite išnaudoti gerus dalykus aplink, ar norėsite prarasti pinigus kaip į balą.

Kam panaudoti seną kompiuterį

Pagalvokite, gal jums iš tiesų ir nereikia dabar to senojo kompiuterio, kai mintyse jau valdote naują, juk smagu pirkti naują daiktą. Tačiau gal kažkam kitam reikia jūsų seno ir veikiančio nešiojamo kompiuterio? Pavyzdžiui, gal jums būtų visai gerai, jeigu galėtumėte tą senąjį kompiuterį atiduoti savo tėvams, kad jie taip pat turėtų Skype ir galėtų kartais ne tik šaukti į ragelį ALIO, bet ir per vaizdo skambutį jus pamatyti. O gal senąjį kompiuterį galite parduoti? Taisymas kainuos 50 eurų, parduosite už 300, ir tai ne pinigai? Tikrai, kad pinigai, o tokie dalykai nesimėto, taigi, pagalvokite apie tai, kur panaudoti kompiuterį. Galų gale, gal verta turėti atsarginį veikiantį.

Mechaniniai sulūžimai

Jeigu kompiuteris turi tiesiog mechaninių plika akimi matomų gedimų, tai pats metas juos pašalinti. Jums tikrai visai nereikia kentėti kažkokių atsilupusių detalių, jeigu galite padaryti, kad jų nebūtų. Labai dažnai tiesiog nulūžta tam tikra ekrano dalis ir dėl to jis būna nestabilus. Taip kompiuteris praranda mobilumą, jo negalima judinti, baisu, kad išvis sugrius. Toks taisymas gedimo kainuos jums tik kokia 10 eurų, ir paskui vėl galėsite juo naudotis.

Programinės įrangos pakeitimas

Gal pagrindinė priežastis, dėl kurios svajojate apie naują kompiuterį, yra sena ir lėtai veikianti programinė įranga? Taip irgi labai dažnai būna, kai žmonės nebegali pakęsti naudojimo senų Windows ar kažkokių senų programų. Vien perdiegimas programinės įrangos ir operacinės sistemos, jūsų kompiuterį gali prikelti naujam gyvenimui.

Kasdienė priežiūra

Na ir, be abejo, jūs turite užtikrinti gerą kasdienę priežiūrą savo kompiuteriui. Taip, kad ne tik jūs galėtumėte juo ilgai naudotis, bet ir tie, kurie naudosis po jūsų. Valykite, saugokite, nemėtykite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *