Pavasarinis kombinezonas vaikui

Jūsų kūdikiui – pirmasis jo gyvenimo pavasaris ir jūs norite nupirkti jam kombinezoną pasivaikščiojimui lauke? Koks turėtų būti pavasarinis kombinezonas vaikui, kad jam būtų patogu ir šilta? Mes patarsime į ką atkreipti dėmesį renkantis vaikišką kombinezoną.

Pavasariniai kombinezonai kudikiams turi būti atsparūs šalčiui, drėgmei ir vėjui. Tokie kombinezonai gaminami iš gumuoto audinio arba vandeniui atsparios membranos. Pavasarinio kombinezono pamušalas turi būti pagamintas iš natūralių audinių, kurie išsaugo šilumą ir leidžia kūnui kvėpuoti.

Pavasarinis kombinezonasApžiūrėkite viršutinę užtrauktuko dalį. Pageidautina, kad viršutinės užtrauktuko dalies kraštelis būtų užlenktas, tai apsaugotų mažylį nuo pavojaus įtraukti užtrauktuku kaklo ar smakro odą. Kelnių apačioje ir rankogaliuose būtinai turi būti gumelės. Tai apsaugos vaiko rankutes ir kojytes nuo vėjo ir drėgmės. Be to, tokios gumelės padeda išsaugoti kūno šilumą kombinezono viduje. Pasistenkite rasti pavasarinį kombinezoną su galimybe reguliuoti juosmenį. Labai svarbu ir kišenės. Vyresni vaikai į jas gali įsidėti pirštines arba nosinę. Atrodytų, kišenė ne tokia jau ir reikšminga detalė, tačiau tokie elementarūs dalykai gali gerokai palengvinti mamos rūpesčius ir vaiko pasivaikščiojimą lauke paversti maksimaliai patogiu.

Ne mažiau svarbi kombinezono dalis – kapišonas. Jis apsaugo galvą nuo šalčio ir vėjo. Esant poreikiui jį galima užsidėti ant kepurės. Renkantis pavasarinį kombinezoną kudikiui reikia atkreipti dėmesį į kapišono formą. Pavyzdžiui, yra virvele sutraukiamų kapišonų, kurie ypač patogūs esant stipriam vėjui. Yra kapišonų puikiai apsaugančių nuo lietaus. Kaip taisyklė, jie turi specialų kraštelį savo forma primenantį nedidelį snapelį. To pilnai užtenka apsaugoti vaiko veidą nuo lietaus lašų.

Rubeliai kudikiams po kombinezonu

Pavasariniai rubeliai kudikiams reikalauja ypatingo dėmesio puošybos elementams ir rūbo patogumui. Tai gali būti sagos, spaudės, užtrauktukai, raišteliai ir t.t. Verta įsitikinti, jog tokie papildomi elementai tinkamai veikia. Audinys, prie kurio prisiūtos sagos, spaudės ar užtrauktukai turi būti pakankamai tvirtas.

Kudikiu drabuziai turi būti patogūs ne tik mažyliams ilsintis, tačiau ir jiems aktyviai judant. Vaikas turi jaustis patogiai viso pasivaikščiojimo metu, net jei pasivaikščiojimas truktų keletą valandų.

Drabužiai kudikiams privalo atitikti vaiko ūgį ir amžių. Naujagimio rubeliai turi būti lengvai užvelkami ir nurengiami, o vyresnių vaikų apranga neturėtų kaustyti jų judesių.

Kur naudingiausiai įsigyti prekes naujagimiui

Vaikučiams iki 3 metų iš anksto įsigyti kudikiu prekes pavojinga, kadangi yra rizika gerokai apsirikti su dydžiu ir prarasti dalį savo piniginių lėšų. Visi supranta, kad smulkieji prekeiviai prekes naujagimiui išparduoda dar praėjusio sezono viduryje, tačiau stambiose parduotuvėse ar internetinėse parduotuvėse visada yra dydžių pasirinkimas sezono pradžioje. Vaikai iki pusantrų metukų auga labai greitai ir prognozuoti jų augimo tempą labai sudėtinga. Todėl raginame Jus neskubėti pirkti brangių daiktų, o kudikiu prekes internetu įsigyti ne anksčiau kaip pora savaičių iki prasidedant sezonui.

Įsiklausykite į Kidy.eu patarimus ir kūdikių prekes įsigykite laiku! Dabar tokia ryški saulutė ir toks gaivus oras, kad pasivaikščiojimas lauke be galo naudingas ir Jums, ir Jūsų mažyliui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *