Koks katilas galėtų būti geriausiu pasirinkimu?

Namų šildymas neretais atvejais pareikalauja gana nemažų išlaidų, ir tuomet, jei yra norima sutaupyti pinigų, gana dažnai kyla klausimas, koks galėtų būti geriausias pasirinkimas. Šiandien yra siūloma įsigyti granulinius, elektrinius, o taip pat ir dujinius arba kieto kuro katilus, ir kiekviena šių galimybių tikrai gali būti geras pasirinkimas. Kiekvienu konkrečiu atveju tikrai bus galima atrasti tokius sprendimus, kurie galėtų geriausiai pasiteisinti, ir paprasčiausiai reikės pagalvoti apie tai, kokie kriterijai jums yra patys svarbiausi, renkantis tinkamiausią katilą.

Kieto kuro katilai yra pasirenkami jau nuo seno, ir, tenka pripažinti, kad šiuos katilus išlaikyti yra gana pigu. Vis dėlto, neretais atvejais tenka gerai pagalvoti, kur galima būtų sandėliuoti kietą kurą – juk jis paprastai užima ne taip ir mažai vietos, o ypatingai tuomet, kada norima pasirūpinti atsargomis visam šaltajam sezonui. Be to, kietą kurą paprastai tenka papildyti kas kelias valandas, tad norint, kad katilas nekeltų daug rūpesčių, granulinis katilas gali būti iš tiesų geras pasirinkimas. Nors granulinis kuras paprastai kainuoja brangiau nei kietas kuras, tačiau naudotis granuliniu katilu galima kur kas paprasčiau, ir kurą paprastai tenka papildyti tik kas kelias dienas. Šių katilų pasirinkimas yra tikrai labai platus, tad kiekvienu konkrečiu atveju iš tiesų bus galima atrasti pačius geriausius sprendimus, kurie galėtų puikiai pasiteisinti.

Dujiniai katilai gali būti naudojami tik tuo atveju, jeigu į namus yra atvestos gamtinės dujos. Tam tikrais atvejais tai gali puikiai pasiteisinti, tačiau ne visada galima numatyti, kiek kainuos dujos po metų ar dar vėliau. Taigi, vertėtų gerai pagalvoti apie tai, ar šis pasirinkimas tikrai gali puikiai pasiteisinti.

Dar vienas galimas sprendimas – tai elektriniai katilai, ir, tenka pripažinti, kad jų priežiūra yra pati paprasčiausia. Įsitikinsite patys, kad tai nepareikalaus didelių pastangų, ir galėsite būti visiškai ramūs, kad šie katilai bus iš tiesų saugūs. Vis dėlto, tenka pripažinti, kad elektrinių katilų išlaikymas yra gana brangus, tad gerai pasvarstykite, ar tikrai norite rinktis būtent šį katilą. Nors paties įrenginio kaina yra pati mažiausia, lyginant su kitais katilais, tačiau išlaikymas kainuoja brangiau nei kitų katilų.

Rinkdamiesi tinkamiausią katilą visada galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie padės jums pasirinkti tinkamiausius katilus, ir tuomet beliks tik įsigyti tam tikrą pasirinktą produktą.

1 mintis apie “Koks katilas galėtų būti geriausiu pasirinkimu?”

  1. Šildymo sistema oras-vanduo yra ekologiškas ne tik vandens, bet ir namų šildymo būdas. Galima būtų įvardinti, kaip žymiai pigesnė ir paprastesnė geoterminio šildymo alternatyva. Nors yra pakankamai naujas, tačiau sparčiai populiarėja ir užima vis daugiau pozicijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *