Kokios baldų spalvos tiks jaukiam interjerui?

Namų jaukumas ir interjeras tampriai susiję, todėl, kai perkami baldai iš Vokietijos, Prancūzijos ar kitos šalies, tampa aktualu kokias spalvas pasirinkti. Nors interjero sąvokos skiriasi priklausomai nuo šalies, tačiau yra tam tikros spalvos, kurios, nepriklausomai nuo šalies ir interjero stiliaus, suvokiamos ir įvardinamos kaip pačios tinkamiausios kuriant jaukų interjerą.

Interjero dizaineriai išskiria tam tikras spalvas, kurios padeda sukurti jaukią aplinką. Šios spalvos bus tinkamos renkantis sienų ir grindų dangos spalvas. Viena iš jų – samanų žalia spalva. Ji puikiai tiks miegamajame kambaryje. Nereikėtų rinktis tik vienos spalvos. Samanų žalią spalvą derinkite su tokiomis spalvomis, kaip pilka, ruda, mėlyna ar violetinė. Kita jaukumui kurti tinkama spalva – geltona. Ji tiks svetainėje, valgomajame ar virtuvėje. Saulėto kambario įvaizdis tikrai bus geras pasirinkimas, ypatingai mūsų klimato zonoje, kuomet didžiąją laiko dalį būna tamsu ir niūru. Neutralus pasirinkimas – balta. Ji padės sukurti erdvią patalpą. Be to, balta puikiai dera su visomis žemės spalvomis, kurios įvardinamos, kaip pagrindinės kuriant jaukų interjerą. Dar viena spalva – ruda. Tik ji turėtų labiau priminti natūralią rudą spalvą, kuri randama gamtoje. Išgavus tokią spalvą bus labai jaukus kambarys.

Pakalbėjus apie spalvas tinkamas jaukiam interjerui, reikia pasakyti, kad prie sienų ir grindų spalvų reikia derinti ir baldų spalvas. Daugeliu atvejų prie aukščiau išvardintų spalvų tiks visi baldai, kurie yra natūralios medienos spalvos. Ypatingai gražiai tokie baldai žiūrėsis tuose kambariuose, kuriuose yra baltos sienos ir natūralios medienos grindys. Jei kambaryje vyrauja samanų žalia spalva, tai labai gerai derės baldai rudos spalvos. Žinoma, jei nebijote įvairovės, galite rinktis ir pilkus ar mėlynus baldus. Geltonos ir rudos spalvos deriniai derės su baldais, kurie yra šviesių spalvų. Renkantis minkštuosius baldus galima rasti labai gražių audinių, kurie dera su kitais baldais ir sienų ar grindų spalvomis. Tereikia pasirinkti tinkamiausią. Be to, nepamirškite, kad visas spalvas, tiek sienų, tiek ir baldų ar užuolaidų, reikia derinti tarpusavyje. Tik tokiu atveju bus pasiektas vientisas jaukaus interjero išbaigimas.

Niekas negali paneigti to, kad spalvos stipriai įtakoja mūsų gyvenimus. Svarbios tampa namuose vyraujančios spalvos, kurios gali sukelti vienokias ar kitokias emocijas, todėl labai svarbu žinoti, kokią nuotaiką norite sukurti savo namuose. Juk kas tinka jaukiam interjerui, tas gali visiškai netikti kitokio stiliaus interjerui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *