Kaip išsirinkti baidarių nuomotoją?

Baidarių nuomos paslaugos šiuo metu siūlomos daugelyje Lietuvos regionų, todėl daugeliui žmonių, kurie nori plaukti tenka rinktis, iš ko nuomotis baidares. Kiekvienas baidarių nuomotojas gali pasiūlyti tam tikrus maršrutus bei tam tikras vietas, kuriose galima apsistoti nakvynei. Jums reikia nuspręsti ar bus reikalingas stovyklavimas plaukiant baidarėmis ir, kuriuo maršrutu norite plaukti. Ką reikia apie tai žinoti?

Pradėti galima nuo tinkamo jums regiono pasirinkimo. Vieni teikia pirmenybę Aukštaitijai, kiti nori plaukti Vilniaus regione, o dar kitiems tampa nesvarbu, kur plaukti. Peržiūrėkite skirtingų regionų siūlomus maršrutus ir galbūt rasite tinkamus. Labai padeda nuotraukos, nes matant vaizdus iš plaukimo maršrutų tampa daug lengviau pasirinkti, kur norima plaukti. Pavyzdžiui, pamatote, kad yra graži nuotrauka iš plaukimo baidarėmis kažkokia upe. Tuomet reikia sužinoti, kuris maršrutas yra nufotografuotas. Praverstų ne tik žiūrėti nuotraukas, bet ir skaityti maršrutų aprašymus, kad pasirinkti tinkamą pagal jūsų pageidavimus ir fizinį pasirengimą. Svarbu paminėti, kad labai atidžiai reikia rinktis maršrutus tiems, kurie plauks pirmą kartą arba su mažais vaikais, nes tikrai ne visi maršrutai tam yra tinkami. Taigi, atidžiai skaitykite aprašymus prie kiekvieno jums patinkančio maršruto bei visuomet galima kreiptis į baidarių nuomotojus, kad jie jums galėtų patarti labiausiai tinkamą maršrutą.

Ne kiekvienas baidarių nuomotojas vienodai gerai suteiks baidarių nuomos paslaugas. Jums reikės pasirinkti labiausiai tinkamus bei atidžiai rinktis, kad jie būtų tie, kurie paslaugas teikia legaliai. Taip pat atkreipkite dėmesį ne tik į tai, kokius maršrutus siūlo, bet ir į tai, kokia nakvynė galima. Žinoma, jei jums reikalingas stovyklavimas plaukiant baidarėmis. Pavyzdžiui, jeigu plaukiate baidarėmis ilgiau, kaip vieną dieną arba paprasčiausiai norite po vienos dienos saugaus plaukimo dar neskubėti grįžti į namus, o pasilikti gamtoje. Tokiu atveju jums reikės pasirinkti tinkamą nakvynės vietą. Paprasčiausia rinktis pas tuos, pas kuriuos ir nuomositės baidares. Be to, jie jums galės patarti ne tik dėl maršruto, bet ir dėl to, kur ir kokią nakvynę geriau rinktis.

Šiuo metu plaukimas baidarėmis yra labai populiarius ir reikia žinoti, kad geriausia rezervuoti iš anksto plaukimo datą. Ypatingai, jeigu norite plaukti vasaros laikotarpiu. Žinodami tai, galėsite išsirinkti tinkamą datą bei pasirinkti labiausiai patinkantį jums plaukimo maršrutą. Beliks tik pradėti planuoti savo smagų plaukimą ir pasiruošti reikiamus daiktus, kurių prireiks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *