Kaip apšvietimas prekybos salėse gali padėti padidinti pardavimus?

Daugelis verslininkų labai nustemba sužinoję, kad tinkama apšvietimo sistema gali padėti parduoti kur kas daugiau. Juk apšvietimo sprendimai skirti ne tik jaukiam aplinkos kūrimui, tačiau taip pat ir žmogaus psichikai gerinti. synergysupply.lt siūlo ne tik apšvietimas, tačiau taip pat ir konsultacijas, kurios leis užtikrintai rasti sprendimą labiausiai tinkantį Jūsų verslui.

Svarbiausia – ne per didelis

Daugeliui verslininkų atrodo, kad kuo apšvietimas bus intensyvesnis – tuo prekybos vieta atrodys gražiau ir tai gali paskatinti žmones pirkti. Visgi, tai nėra tiesa. Paprasčiausiai labai intensyvi švies gali erzinti ir dėl to žmonės nori greičiau palikti patalpą. Siūlome rinktis tokią apšvietimo sistemą, kuri tikrai padeda puikiai matyti aplinką, tačiau ji neturi būti per daug intensyvi, kad žmogus nesijaustų blogai. Tam labiausiai tinka LED lempos, tačiau kiekvienu atveju siūlome tartis su specialistais, kurie padės rasti Jūsų atveju labiausiai tinkamą variantą.

Skonis – neturi draugų

Žinoma, apšvietimo sprendimai taip pat turi būti derinami su interjeru, kuris kuriamas. Labai dažnai lempos tampa net pačius svarbiausiu akcentu, kuris padeda sukurti stilingą bei jaukią aplinką, kurioje gera būti ir kurioje norisi leisti laiką.

Žinoma, kadangi šiuo metu apšvietimo galimybės yra labai plačios – kiekvienas gali rasti variantą, kuris labiausiai jam tinka. Svarbiausia yra derintis su interjero kurejais, kurių patirtis leidžia rasti optimaliausią rezultatą.

Kokybė – lemia verslo sėkmę

Renkantis interjero akcentus taip pat siūlome skirti kuo daugiau dėmesio kokybei, kadangi daugeliui klientų atrodo, kad prastos kokybės interjero akcentai dažniausiai susiję ir su prastos kokybės prekybinę įranga. Štai todėl svarbu parodyti savo klientams, kad Jums labai svarbu, jog jie ne tik džiaugtųsi prekėmis, tačiau taip pat ir jas pirktų gerai įrengtoje aplinkoje.

Svariausia yra kokybė, kadangi labai dažnai bandymai sutaupyti atsisuka atgal prieš žmogų. Žinoma, to vengia kiekvienas. Tad svarbu nepamiršti skirti dėmesio smulkmenoms ir tuo pačiu jas rinktis atsakingai bei įvertinus akcentus, kurie lemia pardavimų didinimą. Kad ir kaip neįprasti tai atrodo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *