Ką reikia žinoti apie plaukimą baidarėmis Vilniuje?

Vilniuje daugelis gyventojų ir miesto svečių išbando plaukimą baidarėmis. Šiuo metu yra organizuojami puikūs maršrutai, kuriuose galima patirti skirtingus įspūdžius. Apie viską galima sužinoti apsilankius šioje https://www.vilniaus-baidares.lt interneto svetainėje. Taigi, nuo ko pradėti planuoti šias pramogas?

Šiuo metu plaukti baidarėmis pasiryžta vis daugiau bet kurio amžiaus žmonių. Yra tam tikrų maršrutų, kurie yra tinkami visiems. Nuomojamos baidares Nerimi, Vilnele ir kitomis gražiomis upėmis. Vandens pramogų planavimo darbais reikia užsiimti, kai tik nusprendžiate, kad norite plaukti baidarėmis. Reikia perspėti, kad planuojantys plaukti baidarėmis vasaros laikotarpiu, turi kuo greičiau rezervuoti plaukimo laiką, nes būtent šiltuoju metų laiku plaukimo laikai labai greitai rezervuojami ir jų greitai nelieka arba lieka ne itin populiarūs pasirinkimai.

Didžiausius sunkumus sukelia maršruto pasirinkimas, nes maršrutų yra ne vienas ir ne du, o ir galima rinktis skirtingus plaukimo maršrutus jungiant į vieną plaukimą. Reikia žinoti, kad plaukti galima trumpus maršrutus, kuomet plaukiama apie kelias valandas arba rinktis visos dienos plaukimą. Taip pat galima rinktis dviejų dienų plaukimą arba netgi trijų dienų plaukimą. Pagalvokite, kiek laiko norite ar galite plaukti ir tuomet rinkitės tinkamą jums maršrutą. Šiuo metu maršrutų yra daug. Jums reikia surasti baidarių nuomotojus, kurie siūlo plaukti baidarėmis ir peržiūrėti jums tinkamos plaukimo trukmės maršrutus. Geriausia būtų žiūrėti skirtingų nuomotojų pasiūlymus, nors daugumos jų siūlomi maršrutai ir trukmė bus panašūs, tačiau leis palyginti plaukimo trukmę, upes ir kainas. Pavyzdžiui, baidares Nerimi nuomoja visi baidarių nuomotojai, tačiau plaukimą, kuris trunka daugiau kaip kelias dienas, gali pasiūlyti ne visi baidarių nuomotojai. Tai žinodami jūs galėsite tinkamai planuoti savo plaukimą.

Ką dar svarbaus turėtų žinoti tie, kurie nori nuomotis baidares ir plaukti ilgiau, nei kelias valandas? Jiems svarbu žinoti apie nakvynes. Beje, nakvynė gali sudominti ne tik tuos, kurie plauks ilgiau kaip vieną dieną, bet ir tuos, kurie nori pailsėti gamtoje. Visais atvejais galima pasirinkti tinkamą nakvynės vietą. Rinktis galima iš stovyklaviečių arba nuomojamų sodybų. Geriausia būtų pirmiausia pasirinkti baidarių nuomotojus, kurie jums tiks ir tuomet pas juos pasirinkus maršrutą ir trukmę rinktis iš siūlomų nakvynės variantų. Tuomet, kai jau viskas pasirinkta, reikia rezervuoti plaukimo ir nakvynės laiką, kad nebūtų taip, kad ilgai galvojate ir nelieka laisvų baidarių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *