ES projektų rengimas

Europos Sąjunga yra labai svarbi Lietuvai. Ypatingai didelę reikšmę turi ES projektų rengimas. Šiuo metu vis daugiau naudojamasi įvairiomis suteikiamomis priemonėmis tam, kad galima būtų kurti geresnę ateitį.

ES struktūrinių fondų parama skiriama iš specialių struktūrinių fondų. Koks jų tikslas? Tikslas labai svarbus. Siekiama nuosekliai mažinti socialinius ir ekonominius išsivystymo skirtumus tarp visų Europos Sąjungos šalių. Taip pat tarp jų regionų ir socialinių grupių. Galima išskirti dvi pagrindines taip vadinamas pamatines vertybes, kurios labai svarbios. Tai solidarumas ir sanglauda. Pastaroji pasireiškia pajamų ir turtinių skirtumų mažinimu, kuris pastebimas tarp skurdesnių ir turtingesnių regionų. Solidarumu siekiama parodyti solidarumą padedant ekonomiškai ir socialiai skurstantiems regionams. Tai nustatoma remiantis ES vidurkiu.

Pasinaudoti Europos Sąjungos paramos fondais galima tiems, kurie patenka į paramos gavėjų sąrašą. Viską apie tai galima sužinoti apsilankius http://www.internationalprojects.lt/ interneto svetainėje. Ilgametė patirtis leidžia rengti ir įgyvendinti įvairius projektus, kurie remiamai Europos Sąjungos. Galima rinktis paslaugas nuo konsultavimo iki visiško projekto įgyvendinimo. Jų darbo principai leidžia jais pasitikėti nuo pat darbų pradžios iki pat pabaigos. Tokių projektų istorijoje visi projektai buvo įgyvendinti sėkmingai, todėl pasitikėti jais galima bet kurioje su tuo susijusioje srityje. Darbai pradedami nuo to, kad yra pristatomas projektas ir jo eiga. Klientai supažindinami su tuo ką reikės atlikti gavus paramą ir pasibaigus projektui. Taigi, jūs neliksite vieni nežinioje. Viskas atliekama tik gerai įvertinus realias galimybes gauti paramą iš Europos Sąjungos fondų. Čia svarbus bendradarbiavimas.

Verta atminti, kad bet kurių ES projektų rengimas yra atsakingas darbas. Pirmiausia reikia išsiaiškinti remtinas veiklas. Ne visos jos priklauso toms, kurios bus finansuojamos. Tokios veiklos turi būti reikšmingos valstybei. Tai galima sužinoti apsilankius International Projects svetainėje. Dabar reikalinga svarbi informacija apie 2014–2020 metų ES investicijų programas. Tai išsiaiškinus reikia peržvelgti paraiškų pateikimo grafiką. Paramai gauti yra paskirti laikai. Taip pat yra svarbus paramos intensyvumas, kuris parodo ko galima tikėtis iš gautos paramos. Ne mažiau svarbi informacija yra susijusi su išmokėjimo tvarka, reikalavimais ir sąlygomis.

Pasinaudoti Europos Sąjungos paramos fondų teikiama parama reiškia ne tik tai, kad gausite reikiamas lėšas, bet ir turėsite prisiimti atsakomybę už projekto įgyvendinimą. Tai atsakingas darbas, todėl reikia tinkamai įvertinti riziką bei savo galimybes. Tai padarius gerai projekto sėkmė – garantuota.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *