Kaip įsirengti svajonių balkoną?

Neturite savo nuosavo žalio lopinėlio šalia namo? Jaučiatės uždaryti bute, tarsi paukščio narvelyje? Nereikia nusiminti, jums pasisekė, jeigu turite balkoną. Nors šioje erdvėje nebus tiek daug vietos, kaip Edeno sode, tačiau užteks sukurti nuosavą, jaukų gamta dvelkiantį kampelį.

Paslėpkite balkono grindis po dirbtine žole

Užklokite nuobodžias balkono grindis dirbtine žole ir jos netikėtai atgis. Kiekvieną kartą, basomis pėdomis užlipę ant vejos, jausite jos švelnų kutenimą. Ši žolė dažnai naudojama balkonų interjere dėl puikios išvaizdos. Ji atspari ultravioletiniams spinduliams, todėl ilgai atrodo tarsi nauja. Šiuolaikinė dirbtinė žolė pasižymi švelnumu. Jos sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų. Taigi, nėra nė vienos priežasties, kodėl savo balkone negalėtumėte džiaugtis švelnia veja.

Pridėkite spalvotų vazonų

Papuoškite balkoną spalvingais vazonais, pakabintais ant sienos. Jie neužims papildomos erdvės, bet su teiks jai žaismingumo. Taupant ir siekiant originalumo, galima tiesiog nudažyti senus indus, kuriuos jau buvote nugrūdę į tolimiausią spintelės kampą. Raudoni, geltoni, mėlyni vazonai kartais gali atstoti žydinčias gėles, nes jos juk ne visą laiką žydi. Šiuose vazonuose galite auginti ir valgomus augalus, pavyzdžiui, svogūnų laiškus, krapus, petražoles, čiobrelius.

Daržovės balkone

Jūs net neįsivaizduojate, ką žmonės užaugina savo balkonuose! Pomidorus, agurkus, salotas, ridikėlius ir netgi kriaušes – šioje šiltoje erdvėje daržovėms taip gera, tarsi šiltnamyje. Padenkite grindis dirbtine žole, mažesnėms daržovėms įsigykite lovelius ir juos pritvirtinkite prie sienelės. Kriaušės medelį galima auginti dideliame vazone, o norint turėti pomidorų derlių, reikės gilesnių lovių, juos galite įrengti prie sienos. Geriausiai balkone auga vyšniniai pomidorai.

Dekoracijos su dirbtine žole

Daržovėms balkone reikės priežiūros, ne tik laistyti, bet ir atkreipti dėmesį į jas puolančias ligas. Puikiai suprantame, kad yra žmonių, kurie tiesiog nori mėgautis jaukia erdve po darbo. Jiems siūlome neužsiimti daržininkyste, bet vieną kartą įsirengti balkoną, kad galėtumėte džiaugtis juo ilgai. Tam puikiai tiks dirbtinė žolė ne tik ant grindų, bet ir ant sienų. Jauki žaluma visada padeda atsipalaiduoti, o jei norite daugiau spalvų, ant sienų galite patalpinti kelis vazonus su dirbtinėmis gėlėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *