Ar žinote, kaip pasirinkti baldus miegamajam?

Kiekvienuose namuose miegamasis yra intymi erdvė, kurioje norisi jaukumo ir komforto. Todėl, nutarus atnaujinti savo miego oazę, dažnai kyla daug klausimų: kaip pasirinkti baldus miegamajam, kokios turi būti spalvos, interjero detalės? Svajonių miegamasis turėtų suteikti saugumo ir ramybės jausmą, kad kiekvieną vakarą įžengę į šią erdvę galėtume atsipalaiduoti, o kiekvieną rytą – prabusti pailsėję ir kupini jėgų dar vienai dienai. Kaip nesuklysti kuriant tokią erdvę?

Įvardinkite savo poreikius

Baldų pasirinkimas yra labai platus. Sprendimas nueiti į baldų parduotuvę ir įsigyti „ką nors gražaus“ yra rizikingas, nes baldų, dizaino ir spalvų įvairovėje greitai pasimesite. Todėl geriau būtų pirmiausia apsispręsti, kokius baldus norite turėti savo miegamajame. Ar reikia dvigulės plačios lovos, ar kompaktiškos suskleidžiamos lovos, taip pat – ar reikalingos spintelės, staliukai prie lovos? O gal miegamajame svajojate turėti komodą ar net drabužių spintą? O gal reikalingas kosmetinis staliukas su veidrodžiu? Pagalvokite, kiek laiko leidžiate miegamajame kambaryje? Gal įeinate į jį tik susiruošę miegoti, o gal tai yra Jūsų asmeninė erdvė, kurioje praleidžiate daugiau laiko?

Įvertinkite savo galimybes

Apgalvojus, kokie Jūsų poreikiai turi būti patenkinti kuriant miegamąjį kambarį, reikės juos suderinti su galimybėmis. Pirmiausia tai yra paties kambario dydis. Jeigu svajojate apie karališką plačią lovą, bet gyvenate vieno kambario bute, turėsite susitaikyti su faktu, kad lova negali užimti didžiosios gyvenamo ploto erdvės. Baldai nėra vienadienis pirkinys, tad reikia apmąstyti jų funkcionalumą, patogumą. Juk baldai turi tarnauti Jums, o ne atvirkščiai. Taip pat baldų pasirinkimą lemia ir finansinės galimybės. Apibrėžus kainų ribas bus daug lengviau ieškoti reikiamų baldų, nes turėsite dar vieną kriterijų, palengvinantį paieškas.

Atsižvelkite į specialistų patarimus

Kuomet jau žinote, kokie Jūsų poreikiai ir galimybės, pasitelkite ir specialistų patarimus. Nebūtina samdyti interjero dizainerio, pasiieškokite informacijos internete. Rasite daug patarimų, kuriais dalinasi žmonės, žinantys, kokios klaidos dažniausiai pasitaiko renkantis baldus. Juk reikia atsižvelgti į stilių, funkcionalumą, praktiškumą. Neapsiribokite vien interjerų nuotraukomis kataloguose, apsvarstę, kas Jums gražu ir tinkama, paieškokite pavyzdžių realybėje. Bet kuris baldų salonas Vilniuje ar kituose miestuose turi ekspozicijas, kuriose galima apžiūrėti baldus, juos paliesti, ant jų atsisėsti. Gyvai apžiūrėję baldus dar labiau pajusite, kas Jums labiausiai tinka ir patinka. O suderinus savo poreikius, galimybes ir profesionalų patarimus, tikrai pasirinksite baldus taip, kad miegamasis būtų jaukus, mielas akiai ir praktiškas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *