Ar FB reklama naudinga?

Šiomis dienomis galima pastebėti, jog vis daugiau žmonių renkasi FB reklamą. Tokiu atveju turbūt daugeliui kyla klausimas, kodėl žmogus norėtų reklamuotis socialiniuose tinkluose? Visgi, šiek tiek pasidomėjus, galima suprasti, jog tai ne tik efektyvu, bet ir nebrangu. Na, kai kuriais atvejais tai gali teikti mažiau naudos, tačiau, jeigu turite parduotuvę, tuomet suteiks nemažai naudos. Priklauso nuo to, ką reklamuojate. FB reklama gali būti labai naudinga ir nebrangi, todėl ją renkasi nemaža dalis. Visgi, galima pastebėti, jog ne kiekvienas išdrįs pasirinkti šią reklamą. Juk ji pritraukia netikslinę auditoriją, todėl nereikia stebėtis tuo, jog kai kuriems tai gali atrodyti nenaudinga. Tikrai bus tokių, kurie neatkreips dėmesį į reklamą, tačiau nemaža dalis ne tik susidomės produktais ar paslaugomis, bet ir juos įsigys. Tai naudinga reklama, tačiau reikia tai atlikti atidžiai. Kai kuriems gali pasirodyti, jog rinktis FB reklamą nenaudinga, kadangi daugelis tai bando ir nepasiteisina. Tai greičiausiai todėl, kadangi jie renkasi nepatikimus specialistus arba tai atlieka savarankiškai. Pirkti paslaugas reikia atidžiai, jog jos pasiteisintų ir būtų nebrangios.

Kiek tai kainuoja?

Turbūt nustebsite sužinoję, jog FB reklama yra labai nebrangi. Visgi, tai nereiškia, jog tai teikia mažiau naudos nei kitos reklamos. Turbūt tai suteikia kartais net daugiau naudos nei Google reklama. Kartais pirkėjai domisi prekėmis socialiniuose tinkluose arba nesidomi iki tol, ko pamato reklamą, kuri sudomina. Pirkti prekes reikia atidžiai, jog būtų galima rasti tai, kas naudinga ir sutaupyti nemažą sumą. Kartais apsimoka pasidomėti prekėmis ir tuomet nuspręsti, ką pasirinkti. Neretai galima ne tik pasidomėti kainomis, bet ir kitais dalykais. Tokiu būdu gali reikėti mokėti pigesnę sumą ir sutaupyti. Pirkti atsargiai reikia ne tik prekes, bet ir paslaugas. Ne kiekvienas specialistas yra pakankamai patyręs, jog suteiktų reikiamą naudą. Kartais apsimoka neskubėti ir pasidomėti pasiūlymais, tuomet nuspręsti, ką pasirinkti. Naudinga mokėti tuomet už reklamą, kai tai teikia naudą. Apsimoka neskubėti rinktis ir pagalvoti, kas reikalinga ir naudinga.

Ar FB reklama naudingiau nei SEO paslaugos?

Daugelis renkasi SEO paslaugas, kadangi tai efektyvu. Visgi, kainos kartais nelabai pigios. SEO partneriai kartais siūlo ne tik internetinių svetainių optimizavimo paslaugas, bet ir kitus dalykus. Apsimoka pasidomėti ir mokėti pigiau. O kartais naudinga skirti kuo didesnį biudžetą, jog būtų galima gauti daug naudos. Priklauso nuo skirtingos situacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *