Antroji diena realybės šou – perkame svarstykles

Šiandien mūsų realybės šou dalyvių laukia naujas išbandymas – svarstyklių parduotuvė. Kadangi jie dar tik pradėjolieknėti, tai, kaip ir visi tokioje situacijoje, labai bijo svertis. Didžiausias siaubas jiems, o pramoga mums – svarstyklių parduotuvė. Jų užduotis iki vakaro – nueiti į tokią parduotuvę arba ją aplankyti internete, ir ten įsigyti svarstykles, ant kurių vėliau turės sąžiningai svertis. Taigi, pažiūrėkime, kaip jiems sekasi.

Styvo svarstyklės

Styvas sako, kad yra modernus vyrukas, ir, nors sveria 100 kilogramų daugiau negu turėtų sverti, jis puikiai žino, kad tebejaučia subtilumo ir elegancijos jausmą. Taigi, jam svarstyklių parduotuvė suteikia gražias juodas elegantiškas svarstykles. Styvas sako, kad niekada nemėgo išsišokti kokiomis nors rėkiančiomis spalvomis, per ryškiais akcentais. Dėl to ir svarstyklės jo pasirenkamos yra kaip tik tokios, kokios galėtų atitikti jo charakterį ircharizmą.

Miglės svarstyklės

Miglė sako, kad svorį ketina mesti pirmiausiai skaičiuodama kalorijas. Taigi, jai labai svarbu, kad būtų gerai veikiantys mechanizmai, leidžiantys atlikti paprastus skaičiavimo veiksmus. Ką tai reiškia skaičiuoti kalorijas? Tai reiškia, pirmiausiai skaičiuoti maisto svorį, o tada jį dauginti iš kalorijų skaičiaus 100 gramų. Taigi, ji iš svarstyklių parduotuvių išeina ne tik su elektroninėmis svarstyklėmis, bet ir su paprastomis nedidelėmis maisto svarstyklėmis.Ji sako, kad pirmą kartą gyvenime nebijo šių prietaisų, nes tiki, jog šį kartą turės gerą santykį su jais, kad nereikės gailėtis, kad valgo ne tai, ką turėtų, kad sveria ne tiek, kiek norėtų.

Rozos svarstyklės

Roza tikrai mėgsta visas rožių spalvas, tą liudija ir jos apranga, ir kambario, automobilio spalvos, ir aksesuarai, ir net makiažas. Taigi, ir svarstyklių ji ieško raudonų, rožinių. Ji sako, kad mėgstamiausia jos spalva šį sezoną – tamsiai alyvinė. Kaip tik tokių ir svarstyklių ji norėtų, ant kurių galėtų kaskart užlipti ir pamatyti gerus rezultatus. Pirmoje ir antroje parduotuvėse ji neranda savo pirkinių, tada nusprendžia pabandyti tai įsigyti internetu. Juk kaip tik internete galima rasti tikrai plataus asortimento svarstyklių parduotuvių, o jose – įsigyti tai, ko reikia.

Vakare visi dalyviai susirenka sveiko maisto vakarienei ir rodo, kokias svarstykles nusipirko. Jie argumentuoja, kodėl pasirinko vienas, ar kitokias. Daugiausiai simpatijų iš publikos sulaukia Rozos svarstyklės, o komisija palankiausiai įvertina juodą, elegantišką Styvo pasirinkimą. Galiausiai visi sutaria – svarbiausia, kad skaičiai svarstyklių skalėje nuolat mažėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *